خانه های نورانی هر روز از ساعت 20:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو قرآن

خانه هاي نوراني

خانه های نورانی

طرح خانه های نورانی از سوی شبكه ی رادیویی قرآن و با همكاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اول تا سی ام فروردین ماه اجرا می شود.

به دلیل شیوع ویروس كرونا شبكه ی رادیویی قرآن با همكاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به اجرای طرح «خانه‌های نورانی» كرده است.
این طرح از سوی رادیو قرآن در قالب برنامه ی كارشناس محور با عنوان "خانه های نورانی" از اول تا سی ام فروردین ماه به صورت زنده تقدیم شنوندگان خواهد شد.
تقویت انس آحاد جامعه با آموزه‌های قرآن و عترت و غنی‌سازی معنوی اوقات فراغت خانواده ها از جمله اهداف اجرای این طرح می باشد.
برنامه ی «خانه های نورانی» در 5 بخش كارشناسی در حوزه معارف و تفسیر قرآن توسط دكتر مجید معارف / اخلاق در قرآن- استاد سیدمحسن میرباقری / معارف نهج البلاغه- حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا مهدوی ارفع/ معارف صحیفه سجادیه - استاد احمدی فراز و در حوزه حفظ و تلاوت - استاد علی حبیبی تقدیم مخاطبان خواهد شد.
مسابقه نیز یكی از بخش های مهم این طرح می باشد كه در هر برنامه یك سوال از هر بخش طراحی و اعلام می شود كه در مجموع در هر برنامه 5 نفر از افرادی كه پاسخ صحیح را اعلام كنند، هدایایی به رسم یادبود به آنان اعطا خواهد شد.
این برنامه از اول تا سی ام فروردین ماه هر شب ساعت 20 به تهیه كنندگی زهرا خردمندنیك به صورت زنده از رادیو قرآن، موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز به سمع شنوندگان می رسد.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: هر روز

ساعت پخش برنامه: 20:00

مدت برنامه:30 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
خانه های نورانی