پخش برنامه درس‌نامه حفظ موضوعی آیات از رادیو قرآن

برنامه درس‌نامه حفظ موضوعی آیات قرآن از شنبه تا چهارشنبه، صبح‌ها از رادیو قرآن پخش می‌شود.

1398/12/12
|
18:03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ درس‌نامه حفظ موضوعی آیات قرآن كریم، در نوبت صبح از ساعت 10:15 به مدت 15 دقیقه از موج رادیو قرآن پخش خواهد شد.
این برنامه در دو قالب كارشناسی حفظ با حضور حجت‌الاسلام ابوالفضل حكیمی، حافظ كل قرآن و مدیر مدیر مؤسسه كریمه اهل‌بیت(ع) و همچنین كارشناس مفاهیم با حضور ابوالفضل بهرام‌پور، مفسر قرآن كریم برگزار می‌شود.
درس نامه حفظ موضوعی آیات طی 180 برنامه با موضوعات اخلاقی، سبك زندگی و... طی ایام هفته به جز پنج‌شنبه و جمعه پخش می‌شود. طی این برنامه، كارشناس حفظ به شرح آیه مورد بحث، بیان آیات مشابه، بیان مفاهیم و قواعد و احادیث مربوطه می‌پردازد.
طی دو دقیقه ترتیل آیه مورد نظر پخش می‌شود. همچنین برای نخستین باری است كه برنامه‌ حفظ موضوعی به این مبسوطی تهیه و پخش می‌شود. البته پیش از آن نیز برنامه‌ای با عنوان «حفظ نور» با محوریت حفظ كل قرآن با تدریس معتز آقایی، مدرس و داور بین‌المللی كشورمان پخش شد.
یادآور می‌شود، این برنامه كاری است از گروه علوم قرآنی، به تهیه‌كنندگی فاطمه كاشانی‌وحید كه به مدت 10 دقیقه، صبح‌های شنبه تا چهارشنبه طی 180 برنامه از رادیو قرآن پخش می‌شود.

دسترسی سریع