برگزاری جشنواره قرآنی "هدهد"

مسعود وادی پور در گفتگو با برنامه والعصر 25 آبان درباره بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد گفت : این دوره از جشنواره نیز مانند دوره‌های قبل ویژه "دانشجویان"، "اساتید" و "كاركنان" برگزار خواهد شد.

1400/08/27
|
11:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ مسعود وادی پور رییس اداره تبلیغ و ترویج مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفتگو با برنامه والعصر 25 آبان درباره بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد گفت : این دوره از جشنواره نیز مانند دوره‌های قبل ویژه "دانشجویان"، "اساتید" و "كاركنان" برگزار خواهد شد. البته در این دوره تغییراتی ایجاد كرده‌ایم كه تغییر در زمان‌بندی برگزاری این دوره نسبت به سال قبل یكی از مهمترین تغییرات در جشنواره بیست‌وششم به شمار می‌رود.
بر اساس تصمیم مجمع مشورتی مسؤولان شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی كشور به جهت هماهنگی میان تمامی دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالی كشور در تقویم اجرایی جشنواره قرآن و عترت، ثبت‌نام در این دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت محدود خواهد بود. بر این اساس زمان ثبت‌نام از ابتدا تا پایان مهرماه سال‌جاری دیده شده بود كه تا پایان آبان ماه نیز تمدید شده است.
اولین تقاضای ما از دست اندركاران برگزاری جشنواره در دانشگاه‌های علوم پزشكی این است كه نسبت به انجام ثبت‌نام به هنگام و اطلاع رسانی مناسب به علاقمندان اقدام كنند تا دانشگاهیان وزارت بهداشت فرصت را از دست ندهند و ثبت نام خود را به وقت‌های پایانی و اصطلاحا وقت اضافه نكشانند و در زمان تعیین شده ثبت نام خود را نهایی كنند.
با توجه به خاص بودن رشته‌های حفظ كه نیازمند سنجیده شدن محفوظات حافظ به شكل آنلاین است، تمامی رشته‌های حفظ از "حفظ یك جزء تا حفظ كل" به صورت حضوری و یا مجازی و با توجه به سیاست‌ها و تدابیر هر دانشگاه برگزار می‌شود. بخش معارفی نیز بارگذاری آثار ندارد و نحوه برگزاری آزمون شركت كنندگان در این بخش مانند سال گذشته خواهد بود.

دسترسی سریع