گفتگو با مهدی قبادی رئیس مركز قرآن و عترت وزارت نیرو در برنامه والعصر رادیو قرآن

رئیس مركز قرآن و عترت وزارت نیرو: وزارت نیرو در عرصه خدمات رسانی به ملت شریف ایران در صحنه های مختلفی مفتخر و سرافراز است.

1402/10/05
|
12:13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ مهدی قبادی رئیس مركز قرآن و عترت وزارت نیرو در گفتگو با برنامه والعصر 4 دی 1402، در خصوص برگزاری محافل انس با قرآن با عنوان محفل قران، مقاومت و شهادت با هدف گرامیداشت شهدای مظلوم غزه در چند نقطه كشور گفتند: بحمدالله وزارت نیرو در عرصه خدمات رسانی به ملت شریف ایران در صحنه های مختلفی مفتخر و سرافراز است و در كنار آبرسانی و برق رسانی به نقاط مختلف كشور در عرصه های دینی فرهنگی و قرآنی هم تلاش های خوبی الحمدالله به ثمر رسیده. یكی از برنامه های مهمی كه ما از دهه ی ولایت شروع كردیم در عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی جلسات تلاوت و استماع كلام الهی، محافل انس با قرآن را در سطح شركت های وابسته ی وزارت نیرو جدی گرفتیم و بحمدالله همكاران عزیز ما اهتمام خوبی را به برپایی این محافل به عمل اوردن. این محافل ما از دهه ولایت شروع شد و سومین محفل قرآنی ما همین امروز ظهر در شركت آب و فاضلاب استان خوزستان با حضور قاری بین المللی از كشور عمان آقای شیخ طالب سعید القلوبی برگزار شد و ما در طول این مدت محافلمان را نام گذاری و راهبردهای خاصی به آن دادیم محافل دهه ولایت با راهبرد قران دوستی در برابر قران سوزی دشمنان اسلام برگزار شد و ادامه دادیم محافلمان را با اتفاقاتی كه در فلسطین رخ داد و به یاد شهدای عزیز و مظلوم غزه تا كنون محافل مختلفی برگزار كردیم. این محافل را ادامه دادیم از ظهر امروز تحت عنوان قرآن، مقاومت و شهادت هم تحت عنوان گرامیداشت شهدای مظلوم غزه و هم در آستانه سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز كه محفل ما در خوزستان برگزار شد امشب این محفل ادامه پیدا میكند در محل دارالقران زنجان با حضور استاد حاج عباس سلیمی عزیز به عنوان سخنران این محفل و از تلاوت دو قاری عزیز كشوری و بین المللی بهره مند میشویم، جناب اقای نصیری و جناب اقای سید محمد حسینی پور كه رتبه ی اول چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قران را امسال به دست آوردند.
گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی (روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است. جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع