تشریح فعالیتهای قرآنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه والعصر

حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور رییس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز شنبه 7 آذر ماه به مناسبت روز نیروی دریایی مهمان برنامه عصرگاهی والعصر بودند و به تشریح فعالیتهای قرآنی نیروی دریایی پرداختند.

1402/09/11
|
11:46

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور بیان كردند: فعالیتهای قرآنی به عنوان یك فعالیت اصلی وجود دارد و ما در كنار آموزشهای تخصصی ویژه افراد خاص و علاقمند در حوزه حفظ قرآن كریم و حوزه تلاوت در حوزه توسعه معارف قرآنی نیز تلاش می كنیم. كلاسهای قرآنی روز سه شنبه به بیان معارف تفصیلی در مجموعه نیروی دریایی و ارتش به صورت مستمر و هدفمند برگزار میشود و طرحهایی قرآنی جهت آشنایی عزیزان با این مفاهیم و مسابقاتی ارائه داده ایم كه برای كاركنان پایور و كاركنان وظیفه و هم خانواده های محترم با سرفصلهای متفاوت در طول سال برابر یك برنامه خاص به صورت منظم انجام میشود.
گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته ساعت 14:25 بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی (روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع