گفتگو با سردار بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در برنامه والعصر

جنگ عصرگاهی "والعصر" با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته ساعت 14:25 به صورت زنده از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

1402/09/09
|
23:47

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ سردار بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در گفتگو با برنامه والعصر 6 آذر 1402 در خصوص برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم فرماندهی نیروی انتظامی ویژه كاركنان پایور و وظیفه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران كه قرار است در ده رشته برگزار شود، گفتند: یكی از فعالیتهای قرآنی سی گانه مجموعه انتظامی كشور، مسابقات قرآن هست كه در چهار مرحله شهرستانی، یگانی، استانی و سراسری بین كاركنان رسمی و وظیفه و همچنین خانواده ها به صورت جداگانه برگزار می شود. در این دوره در بخش كاركنان رسمی و وظیفه بیش از 25هزار نفر حضور پیدا كردند. از این تعداد 1300 نفر به مرحله نیمه نهایی و از این تعداد نیز 300 نفر به مرحله سراسری و كشوری راه پیدا كردند كه مسابقات از 7 آذر شروع می شود و به صورت جداگانه هم متسابقین با هم رقابت خواهند كرد. یعنی رسمی جدا و وظیفه جدا... در ده رشته حفظ كل، حفظ 20 جزء، 15 جزء، 10 جزء و 5 جزء، قرائت تحقیق، ترتیل، اذان و درك مفاهیم سطح 1 و 2 برگزار خواهد شد... مسابقه دو روز كامل ادامه خواهد داشت و روز پنجشنبه 9 آذر مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان با حضور سردار و فرمانده كل انتظامی كشور و ریاست محترم عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ مجله عصرگاهی والعصر جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع