اعلام اسامی راه یافتگان مرحله ی كشوری پانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن كریم

اسامی راه یافتگان مرحله ی كشوری در پانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ كل قرآن همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر تحت عنوان آزمون ترنم وحی در سال جاری اعلام شد.

1402/09/05
|
11:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در برنامه والعصر 4 آذر 1402 محسن خیری جانشین معاونت آموزش موسسه كشوری مهد قرآن درباره اعلام نتایج پانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ كل قرآن كریم با عنوان ترنم وحی در گفتگو با برنامه والعصر گفتند: اسامی راه یافتگان مرحله ی كشوری در پانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ كل قرآن همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر تحت عنوان آزمون ترنم وحی در سال جاری اعلام شد و از بین نود حافظ كل قرآن كه در این آزمون ها شركت كرده بودند پنجاه و سه نفر موفق شدند در دو بخش شفاهی و كتبی، یعنی هم آزمون شفاهی حفظ كل قرآن و هم مفاهیم قرآن به همراه تفسیر هشت جز اول قرآن حد نصاب لازم را كسب كنند و انشاالله گواهی نامه حفظ كل قرآنشون رو به همراه هدیه ای كه برای این عزیزان در نظر گرفته شده در روزها آتی كه اعلام خواهد شد تقدیم می شود. حافظان از 13 شهرستان استانهای اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، قزوین، مازندران، مركزی و یزد شركت داشتند.
گفتنی است؛ جنگ عصرگاهی "والعصر" كه با رویكرد اطلاع رسانی یكشنبه تا چهارشنبه ی هر هفته بصورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. این مجله عصرگاهی با رویكرد اطلاع رسانی به موضوعاتی از قبیل راه های بهره مندی از قرآن در همه امور زندگی و داشتن زندگی قرآنی( روزانه یك آیه و یك موضوع)، اطلاع رسانی به روز، پویا و فعال از فعالیت ها، جلسات و رویدادهای قرآنی در سراسركشور می پردازد. اطلاع رسانی ازنیازها و مشكلات بانوان قاری و فعال قرآنی كشور به صورت یك روز در هفته، گفتگو با اساتید پیشكسوت و فراموش شده كشور، اشاره به فعالیت های قرآنی شهرستان ها، معرفی نوجوانان موفق قرآنی و اطلاع رسانی از جلسات قرآنی خارج از كشور، آشنایی با فعالیت های قرآنی ارگان ها و نهادهای مختلف از جمله بخش های این برنامه است.
جنگ عصرگاهی "والعصر" به تهیه كنندگی اسماعیل شامانیان و محبوبه كلانتر و با اجرای هادی خادم حسینی، تیمور كوشكی و كتایون درویشی یكشنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:25 از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع