دكتر احمدرضا محمدیان از چهره های برجسته قرآنی كشور، مداح و ذاكر اهل بیت (ع)؛ افتخارم در زندگی خدمت به ساحت مقدس قرآن كریم و اهل بیت (ع) است

دكتر احمدرضا محمدیان: آوازی دشتی را در دستگاه شور اجرا نمودم كه تنظیم و آهنگسازی آن بر عهده بنده حقیر و ساخت آقای بهرامی است.

1401/05/15
|
10:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ دكتر احمدرضا محمدیان از چهره های برجسته قرآنی كشور، مداح و ذاكر اهل بیت (ع) در گفتگو با برنامه والعصر این شبكه رادیویی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام محرم در خصوص یكی از آثار ممتاز خود به تازگی تولید شده است، گفت: بنده از دوران 18 سالگی در محضر قرآن كریم بودم و نزد استاد سبزعلی، استاد كامران، استاد ابوالقاسمی و اساتید برجسته دیگر بسیار آموختم. حضور در مسابقات قرآنی، قرائت، اذان و اخیرا نیز در مسابقات دعاخوانی كه در شورای عالی قرآن كریم برگزار شد، حائز رتبه برتر شدم. وی در ادامه با بیان اینكه افتخارم در زندگی خدمت به ساحت مقدس قرآن كریم است، در معرفی اثر خود اظهار داشت: آوازی دشتی را در دستگاه شور اجرا نمودم كه تنظیم و آهنگسازی آن بر عهده بنده حقیر و ساخت آقای بهرامی است. این اثر با همت و نظارت و میكس استاد كامران در ایام محرم سال گذشته تولید شد و كاری نیز در دست اقدام داریم كه انشاء الله تقدیم مخاطبان می نماییم. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

instagram.com/tasnim.quran.ir🆔

instagram.com/jashnvareh100🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع