آغاز مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم

حمید مجیدی مهر معاون مسابقات و تبلیغ و ترویج مركز امور قرآنی سازمان اوقاف كشور در گفتگو با برنامه تسنیم رادیو قرآن از آغاز مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

1400/10/22
|
12:05

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛حمید مجیدی مهر در گفتگو با برنامه تسنیم رادیو قرآن گفت: منتخبین مرحله مقدماتی در مرحله نهایی كه در اسفند ماه و در ایام مبعث پیامبر اكرم (ص) برگزار می‌شود. مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم جمهوری اسلامی ایران در مجتمع بصیرت اداره كل اوقاف و امور خیریه استان تهران واقع در حكیمیه آغاز شده و تا 25 دی ماه ادامه خواهد داشت. وی با بیان اینكه مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم غیرحضوری است، تصریح كرد: در این مرحله حدود 200 متسابق از 69 كشور در دو بخش خواهران و برادران با یكدیگر به رقابت می‌پردازند؛ مسابقات بخش خواهران در دو روز و مسابقات بخش برادران در چهار روز برگزار می‌شود. رئیس مركز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینكه در سه گروه دانش‌آموزی، نابینایان و مسابقات اوقاف متسابق داریم، افزود: فایل برنامه‌های متسابقین در ماه گذشته ضبط شده و فایل‌ها برای داوران پخش می‌شود و داوران ایرانی به‌صورت زنده و حاضر در جلسه قضاوت می‌كنند و داوران خارجی نیز به‌صورت آنلاین به قضاوت می‌پردازند. قره‌شیخلو با تاكید بر اینكه منتخبین مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم در مرحله نهایی كه در اسفند ماه و در ایام مبعث پیامبر اكرم (ص) برگزار خواهد شد به رقابت می‌پردازند، خاطرنشان كرد: استعلام رسمی از ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری حضوری مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن كریم انجام شده و منتظر جواب هستیم؛ اگر اجازه داده شود، مسابقات را به‌صورت حضوری برگزار می‌كنیم و اگر به هر دلیلی امكان برگزاری حضوری میسر نبود، مرحله نهایی مثل مرحله مقدماتی به‌صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع