برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات شوق تلاوت تا پایان آذرماه

پنجمین دوره از مسابقات شوق تلاوت در رشته‌های قرائت تقلید از اساتید مطرح مصری و به سبك‌های مصطفی اسماعیل، عبدالباسط، محمدصدیق منشاوی و شحات انور برگزار خواهد شد.

1400/09/08
|
12:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ حسین مقدم‌ كیا دبیر اجرایی مسابقات شوق تلاوت در گفتگو با برنامه تسنیم درباره پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت گفت : این دوره از مسابقات شوق تلاوت در رشته‌های قرائت تقلید از اساتید مطرح مصری و به سبك‌های مصطفی اسماعیل، عبدالباسط، محمدصدیق منشاوی و شحات انور برگزار خواهد شد. مرحله مقدماتی این دوره تا پایان آذرماه از سوی مؤسسات مجری طرح اجرا می‌شود.
مرحله نیمه‌نهایی نیز به صورت غیر حضوری و در بهمن‌ماه و با نظارت و اجرای دبیرخانه در مشهد و حضور داوران در این شهر انجام خواهد شد و مرحله نهایی نیز اسفندماه سال جاری در جزیره كیش برگزار می‌شود.
منتخبان پنجمین دوره رقابت‌های شوق تلاوت به منظور اجرای محافل قرآنی به كربلای معلی و سایر كشورهای اسلامی اعزام خواهند شد.
یادآوری می‌شود، نوجوانان علاقه‌مند تا 20 آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام از طریق پایگاه اینترتی www.melitelavat.ir اقدام كنند.
كانال رسمی اخبار پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت در پیام‌رسان ایتا به نشانی eitaa.com/shoghe_telavat_5 و در آپارات به نشانی www.aparat.com/shoghetelavat قرار دارد.
پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت به همت ستاد اجرایی طرح تلاوت شباب‌الرضا (ع) و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشاركت مركز قرآن كریم آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

دسترسی سریع