ایجاد جبهه مشترک و مودت برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام هدف اصلی سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی

مهدی آقامحمد در ارتباط زنده تلفنی با برنامه تسنیم گفت : کنفرانس وحدت اسلامی قصد دارد مودت و ایجاد جبهه مشترک برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام به سرکردگی امریکا و صهیونیست‌ها را پیاده‌سازی کند.

1400/07/27
|
16:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ مهدی آقا محمد، رئیس ستاد سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه تسنیم 27 مهر در خصوص اندیشه رهبری نسبت به مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: از اهمیت کنفرانس، همین بس که حضرت امام(ره) از 12 ربیع تا 17 ربیع که به روایت اهل تسنن و شیعیان، به‌عنوان ولادت حضرت رسول(ص) تعیین شده را به نام هفته وحدت نامیده‌اند.

این کنفرانس قصد دارد مودت و ایجاد جبهه مشترک برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام به سرکردگی امریکا و صهیونیست‌ها را پیاده‌سازی کند.

وی افزود: در سال گذشته کنفرانس به‌صورت وبینار تشکیل شد و با موضوع همکاری اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا صورت گرفت و در دوره کنونی به‌صورت محدود و حضوری در کنار وبینار، این کنفرانس را برپا می‌کنیم.

آقامحمد گفت: دبیر علمی و اجرایی مشخص شده‌اند و محتوای بین‌المللی و داخلی دیده و کارگروه رسانه و تبلیغات نیز به‌منظور تدوین و تولید محتوا ایجاد شده است.

وی از وجود 127 مصوبه اجرایی خبر داد و گفت: این مصوبات در حال حاضر اجرایی شده است و برای اندیشمندان داخلی و خارجی جهان اسلام و نخبگان دعوت‌نامه ارسال کرده‌ایم و قولِ ارسال حدود 500 فیلم به ما داده شده است. روز افتتاحیه در خدمت رئیس‌جمهور خواهیم بود و آقای قالیباف در روز اختتامیه حضور خواهد داشت.

در دوره گذشته تعداد محدودی از سخنرانان سخنرانی می‌کردند که آگاهی‌های عمومی را کاهش می‌داد ولی روند جدید که به ابتکار دبیرکل مجمع تقریب مذاهب صورت گرفت، باعث شد گنجینه ارزشمند 500 سخنرانی را جمع‌آوری کنیم.

این کنفرانس‌ها به‌سان یک موجود زنده در حال بازدید بوده و بازخورد لازم را دریافت می‌کند و بسیاری از این‌ها نیز موردمطالعه و رصد قرار می‌گیرد. این بسته‌های فرهنگی از بیانات بزرگان و اندیشمندان در معرض بازدید عموم و استفاده قرار خواهد گرفت.

یادآور می شود ، مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویکرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهکارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یک صفحه از کلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... می باشد که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
این برنامه به تهیه کنندگی سیدنورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع