ایجاد جبهه مشترك و مودت برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام هدف اصلی سی و پنجمین كنفرانس وحدت اسلامی

مهدی آقامحمد در ارتباط زنده تلفنی با برنامه تسنیم گفت : كنفرانس وحدت اسلامی قصد دارد مودت و ایجاد جبهه مشترك برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام به سركردگی امریكا و صهیونیست‌ها را پیاده‌سازی كند.

1400/07/27
|
16:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ مهدی آقا محمد، رئیس ستاد سی و پنجمین كنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه تسنیم 27 مهر در خصوص اندیشه رهبری نسبت به مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: از اهمیت كنفرانس، همین بس كه حضرت امام(ره) از 12 ربیع تا 17 ربیع كه به روایت اهل تسنن و شیعیان، به‌عنوان ولادت حضرت رسول(ص) تعیین شده را به نام هفته وحدت نامیده‌اند.

این كنفرانس قصد دارد مودت و ایجاد جبهه مشترك برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام به سركردگی امریكا و صهیونیست‌ها را پیاده‌سازی كند.

وی افزود: در سال گذشته كنفرانس به‌صورت وبینار تشكیل شد و با موضوع همكاری اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا صورت گرفت و در دوره كنونی به‌صورت محدود و حضوری در كنار وبینار، این كنفرانس را برپا می‌كنیم.

آقامحمد گفت: دبیر علمی و اجرایی مشخص شده‌اند و محتوای بین‌المللی و داخلی دیده و كارگروه رسانه و تبلیغات نیز به‌منظور تدوین و تولید محتوا ایجاد شده است.

وی از وجود 127 مصوبه اجرایی خبر داد و گفت: این مصوبات در حال حاضر اجرایی شده است و برای اندیشمندان داخلی و خارجی جهان اسلام و نخبگان دعوت‌نامه ارسال كرده‌ایم و قولِ ارسال حدود 500 فیلم به ما داده شده است. روز افتتاحیه در خدمت رئیس‌جمهور خواهیم بود و آقای قالیباف در روز اختتامیه حضور خواهد داشت.

در دوره گذشته تعداد محدودی از سخنرانان سخنرانی می‌كردند كه آگاهی‌های عمومی را كاهش می‌داد ولی روند جدید كه به ابتكار دبیركل مجمع تقریب مذاهب صورت گرفت، باعث شد گنجینه ارزشمند 500 سخنرانی را جمع‌آوری كنیم.

این كنفرانس‌ها به‌سان یك موجود زنده در حال بازدید بوده و بازخورد لازم را دریافت می‌كند و بسیاری از این‌ها نیز موردمطالعه و رصد قرار می‌گیرد. این بسته‌های فرهنگی از بیانات بزرگان و اندیشمندان در معرض بازدید عموم و استفاده قرار خواهد گرفت.

یادآور می شود ، مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویكرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهكارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یك صفحه از كلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... می باشد كه از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
این برنامه به تهیه كنندگی سیدنورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع