آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی ویژه کارگران

حسین فلاح خوش‌مشرب، مسئول شعب دارالقرآن و معاون امور استانها و شهرستانهای خانه کارگر , در گفت‌وگو با برنامه تسنیم رادیو قرآن 25 مهر گفت: ثبت نام دوره‌های آموزش‌های مجازی کوتاه‌مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور آغاز شده است.

1400/07/27
|
09:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حسین فلاح خوش‌مشرب، مسئول شعب دارالقرآن و معاون امور استانها و شهرستانهای خانه کارگر , در گفت‌وگو با برنامه تسنیم رادیو قرآن 25 مهر با اشاره به دوره‌های آموزش‌های مجازی کوتاه‌مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور گفت: پیرو مصوبه شورای آموزش دارالقرآن خانه کارگر ثبت‌نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی ویژه کارگران سراسر کشور برای آبان ماه سال 1400 آغاز شده و تا 26 مهر ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و عدم برگزاری کلاس‌های حضوری ما همه آموزش‌های حضوری خودرا در قالب مجازی طراحی کرده‌ایم تا همه کارگران و خانواده‌های محترمشان در منازل خود این آموزش‌ها را دنبال کنند.

فلاح گفت: این دوره‌های آموزشی به صورت دوره‌های کوتاه‌مدت یکماهه و در رشته‌های روخوانی، روان‌خوانی، فصیح‌خوانی، تجوید مقدماتی، صوت و لحن، حفظ، ترجمه و مفاهیم، تفسیر و تدبر در قرآن کریم، داستان‌های پیامبران، اندیشه‌های اسلامی، خوشنویسی، تشکیلات از دیدگاه شهید بهشتی، فقر اقتصادی از دیدگاه اسلام، توزیع اقتصادی از دیدگاه اسلام، کسب و کار از دیدگاه اسلام، حقوق بشر از دیدگاه اسلام، کنترل خشم از دیدگاه اسلام، صلح از دیدگاه اسلام، جمعیت و فرزندآوری از دیدگاه اسلام، نکات سوره حجرات، قیامت از دیدگاه اسلام، تاریخ تفسیر از دیدگاه اسلام، خلقت حضرت آدم، غم و شادی از دیدگاه اسلام، حجاب از دیدگاه اسلام، مهارت‌های زندگی با محوریت قرآن و مربیگری مهد و پیش دبستانی (دوره قرآنی) به صورت کاملا مجازی و آموزش‌های تلفنی ما در چهار رشته حفظ، روخوانی، مفاهیم و احکام در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: از شروع سال جدید 1400 ما در جلسات دارالقرآن خانه کارگر به موضوعات آموزشی جدید پرداخته‌ایم که این ماه و ماه‌های گذشته بیش از 15 درس را به آموزش‌های خود اضافه کرده‌ایم و ان‌شاالله تا پایان سال آموزش‌های نوین و جدیدتری را هم به آموزش‌های خودمان برای کارگران زحمتکش در سراسر کشور اضافه خواهیم کرد.

یادآور می شود ، مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویکرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهکارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یک صفحه از کلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلابه جامعه چون رزق حلال و ... می باشد که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
این برنامه به تهیه کنندگی سیدنورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع