سخن در خصوص دزدی و سرقت كردن در برنامه تسنیم

مجله صبحگاهی "تسنیم" شنبه تا پنج شنبه هرهفته به تهیه كنندگی سید نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی با اجرای حمید عبیری و غلامرضا احمدی و هماهنگی جلال زارعی از ساعت 6:45 الی 7:50 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100مگاهرتز تقدیم شنوندگان میشود

1402/09/11
|
11:46

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد سلیمی در آیتم طعم عسل تسنیم روز ‌چهار‌شنبه 8 آذر 1402 بیان كردند: یكی از كارهای ناپسندی كه در بین تمام عامه مردم با هر دین و اعتقادی مورد نفرت است مال كسی را بردن، دزدی و سرقت كردن است. مال كسی را پنهانی بردن یا به زور مال كسی رو تصاحب كردن. انواع و اقسام مختلفی هم دارد از دله دزدی تا كسی كه اصطلاحا شاه دزد میشود. سرقت بانك، منازل مردم، سرقت خودرو، ثرقت دستمزد دیگران، سرقت اموال عمومی و تمام اقسام آن، هر جرم است هم گناه و از گناهان كبیره است. دزد باید مال مردم یا مال عمومی رو برگرداند و در صورت تلف كردن مال باید مانند آن یا قیمتش را بدهد و اگر صاحب مال مرحوم شود باید مال را به ورثه برگرداند. آیه 38 از سوره مباركه مائده این حكم الهی رو ابلاغ كرده كه دست مرد و زن دزد رو قطع كنید. این عقوبت و مجازاتیست كه از سوی خداوند مقرر شده تا بازدارنده باشد برای عبرت دیگران. حالا بعضیها جوسازی میكنند. مدعیان حقوق بشر در جهان این را جزو قوانین خشونت آمیز اعلام می كنند و قرآن را دارای تعالیم خشونت بار ذكرمی كنند. در حالی كه خود آنها و در راس آن آمریكا و اسراییل و انگلیس و فرانسه در طول تاریخ دهها میلیون نفر رو به دلیل حق خواهی و آزادی و مطالبه‌ی سرزمینهای غصب شده با وحشیگری تمام قتل عام كرده اند و حتی به كودكان و زنان بیگناه هم رحم نمی كنند.
گفتنی است؛ این برنامه شامل بخش های متنوعی از قبیل آیتم "انرژی مثبت" با هدف پرداختن به موضوع اخلاق و رفتار و شروع یك روز عالی به كارشناسی حجت الاسلام و المسلمین دكتر هادی، آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، جمع بندی موضوعی در پایان هر قسمت توسط كارشناس تلفنی،بخش طعم عسل به كارشناسی استاد عباس سلیمی، بخش گزارشی و خبری برنامه، آیتم پویش تلاوت آیت الكرسی و پخش فرازهای ناب تلاوت در فواصل برنامه می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع