بررسی واژه فرار كردن و اقسام آن در برنامه تسنیم

در برنامه تسنیم روز سه‌شنبه 23 آبان 1402 استاد سلیمی در آیتم طعم عسل به واژه فرار كردن و اقسام آن پرداخته شد.

1402/08/29
|
09:41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ ؛ در ایتم طعم عسل چنین بیان شد: فرار كردن مفاهیم گسترده ای دارد و انواع و اقسام فرار كردنها را داریم، فرار از دست پلیس، فرار نوجوانان از خانه، فریب خوردن و فرار از مدرسه، فرار از خدمت سربازی، این فرارها عاقبت خوبی ندارد و رسوایی و در به دری و مصیبت و بی آبرویی و بعضا نابودی به همراه دارد. اما فرارهایی هم هستند كه خوبند مانند فرار از فقر، فرار از خطر، بیماری، اعتیاد، دوستان بد و جهل و نادانی و فرار از گناه. انسان نباید از خوبیها فرار كند اما بدترین فرار كردن فرار از خداست، فرار از دین، از مكتب و فرار از قرآن و انسانیت و جوانمردی كه عاقبت خوبی نداره. خداوند در آیه شریفه 50 از سوره مباركه زاریات درباره موضوع فرار فرموده: فرار كنید اما به سوی خدا. از قهر خدا به سوی مهر خدا فرار كنید تا خدا سعادت شما را تضمین كند.
گفتنی است؛ مجله صبحگاهی "تسنیم" شنبه تا پنج شنبه هرهفته به تهیه كنندگی سید نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی با اجرای حمید عبیری و غلامرضا احمدی و هماهنگی جلال زارعی از ساعت 6:45 الی 7:50 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود. این برنامه شامل بخش های متنوعی از قبیل آیتم "انرژی مثبت" با هدف پرداختن به موضوع اخلاق و رفتار و شروع یك روز عالی به كارشناسی حجت الاسلام و المسلمین دكتر هادی، آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، جمع بندی موضوعی در پایان هر قسمت توسط كارشناس تلفنی،بخش طعم عسل به كارشناسی استاد عباس سلیمی، بخش گزارشی و خبری برنامه، آیتم پویش تلاوت آیت الكرسی و پخش فرازهای ناب تلاوت در فواصل برنامه می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع