استاد سلیمی كارشناس و پژوهشگر علوم قرآنی در تسنیم رادیو قرآن؛ ملاقات با خدا

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم پنجشنبه ١٨ اسفند ماه به موضوع مرگ و ملاقات با خدا پرداخته شد.

1401/12/19
|
20:16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد حاج عباس سلیمی پیشكسوت و كارشناس علوم قرآنی در بخش طعم عسل برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن بیان كرد: « بعضی در سنین پیری می‌گویند چقدر خوب بود كه ما دوباره جوان می‌شدیم یا بعضی دیگر می‌گویند ما نمی‌خواهیم بمیریم. آفرینش یك مسیری دارد كه خداوند آن را مهندسی كرده است و ما اگر این سخنان را می گوییم به خاطر عدم شناخت دقیق ما از پدیده "مرگ" یعنی لقاء الله می باشد كه به معنی ملاقات با خدا است».
استاد سلیمی با استناد به سوره مباركه الرحمن افزود: «اگر درست نگاه كنیم مرگ یك نعمت است و اگر پندارهای خودم را كنار بگذارم این پدیده را درست می شناسیم و ما اگر تفسیر مرگ را درست درك كنیم باید بدانیم كه برای نیكوكاران بشارت و راحتی و آسایش خواهد بود ».
مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند.
از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.irhttps://ble.ir/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع