حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ بهترین همسفر ما در مسیر خوشبختی

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به گفتگو پیرامون موضوع بهترین "همسفر ما در مسیر خوشبختی" پرداخت.

1401/12/09
|
12:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن بیان كرد: "ما وقتی می خواهیم با كسی همراه, همكار یا همسفر بشویم ، دلمان میخواهد كه فردی قابل اعتماد باشد ، سخت گیر نبوده و مهربان باشد. حالا در سفر ما كه به سمت كمال و سعادت و قله های خوشبختی است ما نیاز به یك همراهی داریم كه بدانیم ظلم نمی كند و بتوانیم صد در صد به او اعتماد كنیم و بدانیم كه اگر اشتباه یا لغزشی كردیم خیلی سخت گیر نیست. اگر دنبال همچنین همسفری میگردیم، آیه 56 سوره مدثر به ما می گوید این همسفر به سمت قله های خوشبختی باید اهل تقوا و اهل مغفرت باشد. و آن همسفر كسی نیست جز خداوند متعال".

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه هر هفته از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir


https://ble.ir/radioquran_ir 🆔راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع