حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ مانند حضرت عباس (ع)، وفادار باشیم

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به گفتگو پیرامون موضوع وفادار بودن پرداخت.

1401/12/06
|
14:07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن ضمن تبریك میلاد حضرت عباس (ع) بیان كرد: « ما باید تلاش كنیم در كنار تكمیل این جمله كه (امروز روز تولد مردی است كه ...) یك سوال از خودمان بپرسیم و آن سوال این است كه چطور میتوانیم شبیه به حضرت عباس (ع) بشویم؟ و شبیه به حضرت اباالفضل(ع) وفادار باشیم؟ اصلا به چه وفادار باشیم؟ به تمام آنچه كه بین خودمان و همسرمان، بین خودمان و والدین و فرزندانمان، بین خودمان و شركاء تجاری و رفقایمان و از همه ی اینها مهم تر به آنچه بین خودمان و خدا قرار میگذاریم. امروز روز مرد وفا و ادب است ما هم وفا دار باشیم".

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه هر هفته از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع