حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ خیر البریه

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به گفتگو پیرامون موضوع بهترین و بدترین مخلوقات با استناد به آیات سوره مباركه بینه و روایت متعدد پرداخت.

1401/11/30
|
13:48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن بیان كرد: یكی از نكات جذاب برای هر آدمی این است كه او بداند جایگاهش كجاست. یعنی ذات (ذهن) ما یك ذهن مقایسه گر است . در جاهایی از قرآن این مقایسه انجام می شود و بهترین و بدترین ها را معرفی می كنند از جمله سوره بینه آیات آخر كه در آیه ششم و هفتم
صراحتا در مورد بدترین مخلوقات و بهترین مخلوقات صحبت می شود. بهترین مخلوقات آن هایی هستند كه ایمان آورده و عمل صالح انجام داده اند اما اوج صحبت من اینجاست كه ما متعدد روایت داریم كه این آیه توسط وجود نازنین پیامبر اكرم (ص) اینگونه توضیح داده شد : ای علی تو و شیعیانت خیر البریه یعنی بهترین جنبدگان هستید. خواهش میكنم یادمان باشد اگر در دایره این چهارده نور مقدس باشیم، خیر البریه شده ایم.
مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه هر هفته از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع