حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ دریافت انرژی مثبت از نگاه كردن به آسمان

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به گفتگو پیرامون موضوع بهترین منبع دریافت انرژی مثبت پرداخت.

1401/11/24
|
12:19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن بیان كرد:« آیات اول سوره جاثیه، به نشانه ها و نعمت های خدا اشاره دارد . من به ذهنم رسید با توجه به بارش های اخیر یادآوری كنم كه خداوند در آیه 5 می فرماید: (وَاخْتِلَافِ اللَّیْلِ وَالنَّهَارِ وَمَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ رِزْقٍ) ما اگر می خواهیم انرژی مثبت دریافت كنیم، خوب است كه به آسمان نگاه كنیم . آسمان منبع نزول رزق ماست، اصلا به همین خاطر است كه هنگامی كه دعا میكنیم دست هایمان را به سمت آسمان می بریم ،پس پسندیده است، زمانی كه باران و برف می بارد حتی روزهایی كه آفتابی است نگاه به آسمان و جایی كه خداوند رزق ما را در آنجا قرار داده است بی اندازیم و مرتبا نعمت ها و آیات خداوند را با خود یادآوری كنیم . نیاز نیست برای بدست آوردن انرژی مثبت به راه دوری بریم همین كه اطرافمان رو خوب نگاه كنیم و به آیات خداوند فكر كنیم، میتوانیم به لطف خدا پر از انرژی مثبت شویم.

مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه هر هفته از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع