حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی كارشناس مذهبی؛ ماه رجب، فرصتی در مسیر زندگی ما

در بخش انرژی مثبت برنامه صبحگاهی تسنیم امروز دوشنبه 3 بهمن ماه حجت الاسلام والمسلمین دكتر هادی در تماسی تلفنی به موضوع فضیلت ماه رجب پرداخت.

1401/11/03
|
17:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ حجت الاسلام والمسلمین دكترهادی در تماسی تلفنی با برنامه صبحگاهی تسنیم رادیو قرآن ضمن عرض تبریك به مناسبت میلاد امام محمد باقر(ع) و فرا رسیدن ماه رجب بیان كرد:«گاهی مواقع ، یك فرصت در مسیر زندگی ما به وجود می آید كه اگر حواسمان را جمع كنیم به گونه ای برنده می شویم كه بسیار بی نظیر و بی نقص است اما باید حواسمان را جمع كنیم. سه ماه پی در پی كه ابتدا با ماه رجب شروع می شود همین فرصت است. یكی از بزرگان می فرمود كه در ماه رجب اینگونه باید تصور كرد كه خداوند دوش رحمتش را باز كرده».
مجله صبحگاهی "تسنیم" رادیو قرآن با رویكرد اطلاع رسانی همراه با بخش هایی متنوع، شنبه تا پنجشنبه از این شبكه رادیویی به صورت زنده تقدیم شنوندگان می شود. پخش آیتم "صفحه نور" تلاوت روزانه یك صفحه از قرآن، بخش گزارشی و خبری برنامه به گزارشگری مریم مقدسی، پخش فرازهای ناب تلاوت فواصل برنامه و باغ آیه ها كه به آموزش قرآن كریم به كودكان و نوجوانان دانش آموز اختصاص دارد، از جمله بخش های این مجله صبحگاهی است. این برنامه به تهیه كنندگی نورالدین سجادی و محمد حسن رحمانی از ساعت 6:40 الی 8 صبح از رادیو قرآن موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

https://rubika.ir/radioquran_ir 🆔


راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع