چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم - از ساعت - به مدت -

رادیو قرآن

چهل و يكمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم

برگزاری مسابقات سراسری قرآن، بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی استان مرکزی است

استاندار مرکزی گفت: این دوره از مسابقات بهترین، بزرگ‌ترین و بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی بود که با برنامه‌ریزی هرچه تمام در استان مرکزی برگزار شده است.

1397/07/23
|
12:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، سید‌علی آقازاده، استاندار مرکزی صبح دوشنبه 23 مهرماه با حضور در آیین اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن(بخش بانوان) که به میزبانی استان مرکزی در مجتمع کوه نور اراک در حال برگزاری است، اظهار کرد: این رویداد افتخار بزرگی برای استان مرکزی بود که طی دو هفته گذشته با حضور تعدادی از قاریان، داوران، خواهران و برادران برگزار شد.
وی ادامه داد: این دوره از مسابقات بهترین، بزرگ‌ترین و بیاد‌ماندنی‌ترین رویداد فرهنگی بود که با برنامه‌ریزی هرچه تمام در استان مرکزی برگزار شده است.
استاندار مرکزی افزود: قرآن معجزه جاودان است و تا روز قیامت باقی می‌ماند.
آقازاده بیان اینکه یکی از اوصاف قرآن هدایت‌گری است، بیان کرد: قرآن با استفاده از این ویژگی ما را رهنمود می‌سازد و هماهنگی بین عقیده و عمل است و تمامی افراد را به سوی معنویت هدایت می‌کند.
وی گفت: قرآن انسان را رشد می‌دهد و از صفاتی مانند بد‌اخلاقی جلوگیری می‌کند. این کتاب آسمانی کتاب اصول و عقاید است که مسلمانان معرفت را از آن اخذ می‌کنند.
استاندر مرکزی اظهار کرد: قرآن در برگیرنده دستورالعمل و قواعدی است که با تمامی افراد سازگار است.
آقازاده خاطرنشان کرد: انسان امروز مورد آماج، هجمه‌ها و جاذبه‌های مختلفی است که بیش از هر زمان دیگری به هدایت‌گری قرآن نیازمند است.
وی افزود: قرآن، کتاب وحی مجموعه‌ای از آموزه‌های ناب است که به زیبا‌ترین شکل ممکن، با برگزاری مسابقات و جشنواره‌های قرآنی در سند اطلاعات فرهنگی مردم قرار می‌گیرد.

دسترسی سریع
چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم