ادامه رقابت‌ها در رشته حفظ و قرائت مسابقات سراسری قرآن بانوان

ادامه رقابت حافظان رشته حفظ كل، 20 جزء، 10 جزء و رشته قرائت ترتیل و تحقیق آغاز شد.

1397/07/20
|
21:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، متسابقان رشته قرائت تحقیق از روز گذشته، 19 مهر رقابت خود در مرحله مقدماتی را آغاز كردند.
امروز، 20 مهر شاهد رقابت سمانه كوچكی از تهران، زهرا پور‌طهماسب از مازندران، فاطمه گرجی از قزوین، سحر میرزاخانی از چهارمحال و بختیاری، فاطمه رحمدار از قم، سیده علیه حسینی از بوشهر، عاطفه ناصح از گیلان، طیبه صبوری از قم، زینب زندیه از كردستان، نسیبه كرمی پارسا قم، معصومه صحرایی اصفهان، زینب ضیاءدوست خراسان رضوی و مریم سمایی از البرز هستیم. ادامه رقابت بین نفرات نیمه‌نهایی قرائت تحقیق شامگاه امروز از ساعت 19 آغاز می‌شود.
در سالن كوه نور از ساعت 15 تا 18 حافظان 10 جزء زینب تركی از اصفهان، معصومه محمدی از البرز، رقیه اسفندیاری از خراسان شمالی، پرنیان عصابخش از تهران، اعظم صادقی ورجانی از قم، فاطمه نورانی از گیلان، الهام عسگری از چهارمحال و بختیاری، علیه مهدوی نیا از خراسان رضوی، زهرا فخیمی از اردبیل، لیلا خزایی از البرز، مرضیه قاسمی از همدان، لطیفه تقی زاده از گلستان، سمانه رمضانی از زنجان، سیده سعیده سیدین از لرستان، فاطمه نوری ایلام، زهرا میرزاعلی پور آذربایجان غربی، فرزانه شكوهیان از خراسان جنوبی، فائزه جلالی از خوزستان و مهرانگیز امیری از كرمانشاه با هم رقابت می‌كنند.
در سالن خیام از ساعت 18:30 رقابت بین متسابقان رشته قرائت ترتیل نجمه رضا‌نژاد از قم، مهری برات‌زاده از خراسان شمالی، طاهره عبداللهی قزوین، زهرا قاسمی از اصفهان، زهرا میری خراجی از چهارمحال و بختیاری، فرزانه كلالی از خراسان رضوی، محدثه مؤمنی از مركزی، سنا منبوهی از خوزستان، مریم فتحی‌زاده از البرز، نسرین ذلفی از آذربایجان شرقی، بتول جعفری از هرمزگان، خدیجه دیاری بیدگلی از قم، ندا مرادی از تهران، فرزانه كریم‌زاده از تهران، فائزه دهقان چناری از یزد، زهرا كشاورز از بوشهر، سمیه دشتبان از خراسان جنوبی، مرضیه پور‌تیمور از ایلام، فرزانه باقری‌راد از همدان آغاز شده است.
از ساعت 15 تا 18 امروز نیز شاهد ادامه مقدماتی متسابقان در رشته حفظ كل هستیم. از ساعت 18:30 تا 21 نیز متسابقان رشته 20 جزء با هم رقابت می‌كنند.

دسترسی سریع