آغاز رقابت های حفظ كل و حفظ 20 جزء مسابقات قرآن در بخش بانوان

اسامی نفرات راه‌یافته حفظ كل و حفظ 20 جزء به مرحله نهایی مسابقات سراسری مسابقات قرآن اراك اعلام شد.

1397/07/19
|
09:54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شامگاه روز گذشته، 18 مهر‌ماه مرحله مقدماتی رشته حفظ 20 جزء و حفظ كل آغاز شد.
فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان، رقیه محرمی از قم، فاطمه اسفندمز از كرمان، هدی صراف‌ها از قزوین، سكینه صفری از قزوین، مریم شفیعی از ایلام، سعیده احمدی از قزوین، ناهید اژدری از كهكیلویه و بویراحمد، سماء بابایی از تهران، مائده جعفری از البرز، سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، فائزه چراغی از كردستان، ناهید شیرزادی از ایلام، زینب امانی از همدان، راحله گل‌زاده از آذربایجان شرقی، فاطمه علی‌آبادی از خراسان رضوی، سمانه‌سادات خان‌دوستی از گیلان، زیبا زارع مویدی از فارس، فاطمه ابراهیمی از فارس در رشته حفظ كل مرحله مقدماتی با هم رقابت كردند. افرادی كه حد نصاب امتیاز را كسب كنند به مرحله نیمه‌نهایی راه می‌یابند.
در رشته حفظ 20 جزء سمیه جمور از همدان، سیده بتول جابری از خوزستان، حمیده خوش‌سیرت از خراسان شمالی، فاطمه درودمند از فارس، حمیده حسینی از فارس، سمیرا سبزی‌فروش از آذربایجان غربی، سهیلا شویكلو از آذربایجان شرقی، فاطمه حسینی از قم، فاطمه سهرابی از قزوین، زهره آقایی از قم، راضیه شجاعی از قم، بهاره علی‌آبادی از خراسان رضوی، سعیده ماهرو از هرمزگان، معصومه عزیزی از اردبیل، مینا چراغی از كهكیلویه و بویراحمد، الهام كیانی از البرز، زهرا حسنی از آذربایجان غربی، مرضیه سهرابی از قزوین، رقیه رضایی از گیلان، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، مریم جاسمی از خوزستان، رؤیا فضائلی از خراسان رضوی، عاطفه محمودزاده از كرمان نیز با هم رقابت كردند.
یادآور می‌شود؛ نیمه‌نهایی رشته حفظ 20 جزء و نیمه‌نهایی حفظ كل صبح امروز در دو سالن مجزا خیام و كوه نور برگزارمی‌شود.
نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات حفظ كل فاطمه اسفندمز از كرمان، رقیه محرمی از قم، مائده جعفری البرز، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، زیبا مویدی فارس، هدی صراف‌ها از قزوین، سكینه صفری از قزوین، سعیده احمدی از قزوین، فاطمه ابراهیمی از فارس، مریم شفیعی از ایلام، ناهید اژدری از كهگیلویه و بویراحمد و فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان هستند.
نفرات راه یافته حفظ 20 جزء به مرحله نیمه نهایی نیز بدین شرح است؛ مرضیه سهرابی از قزوین، مینا چراغی از كهگیلویه و بویراحمد، سیده بتول موسوی جابری از خوزستان، الهام كیانی از البرز، حمیده حسینی از فارس، سهیلا شویكلو از آذربایجان شرقی، زهرا حسنی از آذربایجان غربی، عاطفه محمودزاده از كرمان، مرم جاسمی از خوزستان، سعیده ماهرو هرمزگان، سمیه جمور همدان، بهاره علی آبادی خراسان رضوی، فاطمه درودمند از فارس، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، رؤیا فضائلی از خراسان رضوی، زهره آقایی از قم، فاطمه حسینی.
اسامی داوران حفظ 20 جزء صوت نافذكلام، اسحاق‌نژاد و چراغی، لحن موسوی‌نیا، رحیمی‌فرد و بایست، تجوید حسینی، تشیعی‌فرد، كاتب، حسن حفظ سعیدی، حسینی‌فر و سرمدی، ناظر هیئات داوران مجرد، سرپرست هیئات داوران الوندی و استاد راهنما جعفری هستند.
اسامی داوران حفظ كل نیز، صوت كریم‌زاده، كنبدی و چنگی، لحن آقایی، صحاف، حاجعلی، وقف و ابتدا خان‌بابا، خطیب و عقبایی، تجوید الماسی، صالحی و عزت‌پژوه، حسن حفظ افخمی، قلع‌ریز و شبانی. ناظر هیئات داوران سلطانی، سرپرست داوران عچرش و استاد راهنما عیدی.
مسابقات مرحله مقدماتی ترتیل، ادامه حفظ 20 جزء، حفظ كل تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.

دسترسی سریع