آموزش تكنیك های حفظ و مفاهیم آیات قرآن كریم در برنامه ی"قرآن، كتاب زندگی"

دبیر طرح قرآن، كتاب زندگی ( بشارت 1452 ) گفت: در برنامه ی "قرآن كتاب زندگی" ویژه فصل پائیز تكنیك های حفظ و مفاهیم آیات قرآن كریم به مخاطبان ارائه می شود.

1397/07/08
|
12:10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، احمد فراهانی مدیرگروه آموزش رادیو قرآن در رابطه با برنامه قرآن كتاب زندگی( بشارت 1452 )، اظهار داشت: مرحله دوم این طرح آموزشی از شنبه هفتم مهرماه آغاز شده و تا 15 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینكه برنامه قرآن كتاب زندگی با دو رویكرد به روی آنتن خواهد رفت، اذعان كرد: در حال حاضر برنامه قرآن كتاب زندگی به منظور مرور و تثبیت محفوظات افرادی كه در فصل تابستان همراه طرح بودند و همچنین برای كسانی كه با این طرح به تازگی همراه خواهند شد تا 15 آبان به روی آنتن رادیو قرآن می رود و از 16 آبان ماه نیز مرحله دوم طرح با محوریت حفظ 13 سوره از جزء سی ام قرآن كریم از سوره مباركه بینه تا سوره مباركه طارق تقدیم مخاطبان خواهد شد.
فراهانی تصریح كرد: برنامه ی قرآن، كتاب زندگی در دو نوبت صبح و عصر از شبكه ی رادیویی قرآن پخش می شود كه برنامه صبح به تكنیك های حفظ و مفاهیم آیات قرآن كریم با كارشناس حافظ كل قرآن كریم دكتر زرنوشه فراهانی و تهیه كنندگی مسعودرضا خالقی از ساعت 10:30به روی آنتن می رود .
دبیر طرح قرآن كتاب زندگی ادامه داد: همچنین برنامه عصر از ساعت 16:15 تا 17 با مجری كارشناسی حافظ كل قرآن كریم مهدی عباسی و به تهیه كنندگی منیژه جوادی و مونا توسلی از ساعت 16:15 به مدت 45 دقیقه به سمع شنوندگان خواهد رسید.
لازم به ذكر است، سایر برنامه های رادیو قرآن مانند هدیه های آسمانی، مهر تابان و كارگاه ترجمه به مرور تا 15 آبان با این طرح همراه می شوند.

دسترسی سریع