معرفی جلسه قرآن استاد مهدی تقی پور در برنامه «پای رحل استاد»

برنامه «پای رحل استاد» رادیو قرآن سه‌شنبه هفتم اسفندماه ساعت 21 به معرفی جلسه قرآن استاد مهدی تقی پور، قاری و حافظ ممتاز كشوری می‌پردازد.

1397/12/06
|
16:59

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه «پای رحل استاد» سه‌شنبه هر هفته ساعت 21 به معرفی جلسات قرآنی كشور می‌پردازد. این برنامه به گونه‌ای تهیه و تولید شده كه شنونده را به تصویرگری جلسه قرآن در گوشه‌ای از میهن اسلامی وا می‌دارد.
نیما غفارزاده راوی و تهیه كننده «پای رحل استاد» است كه ضمن سفر به شهرهای مختلف كشور به معرفی یكی از جلسات قدیمی، بابركت و شاگردپرور می‌پردازد.
گفت‌وگو با اهالی محله، همنشینان جلسه یا مسجدی كه جلسه قرآن در آن برگزار می‌شود و همچنین گفت‌وگو با شاگردان ممتاز جلسه و استاد مدرس از جمله بخش‌های این برنامه است.
این گزارش حاكیست؛ در این برنامه گوشه‌هایی از تلاوت اساتید و شاگردان ممتاز آن پخش می‌شود. همچنین شیوه آموزش استاد و نیز شكل غلط‌گیری و تصحیح تلاوت‌های شاگردان جلسه نیز در همین برنامه ارائه می‌شود. در برنامه روز سه شنبه هفتم اسفندماه جلسه قرآن استاد مهدی تقی پور، قاری و حافظ ممتاز استان مازندران (شهر محمودآباد) معرفی خواهد شد.

دسترسی سریع