آشنایی با شخصیت حمیدرضا عباسی در برنامه «سفركردگان»

برنامه ی «سفركردگان» روز پنجشنبه 24 آبان ماه به آشنایی با شخصیت مرحوم حمیدرضا عباسی قاری و موذن حرم مطهر امام رضا(ع) می پردازد.

1397/08/23
|
12:44

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، سفركردگان عنوان برنامه ای از گروه تلاوت و محافل قرآنی رادیو قرآن است كه پنجشنبه ی هر هفته ساعت 17:45به مدت سی دقیقه به روی آنتن می رود.
در این برنامه تلاوت یكی از شهدای قاری یا مرحوم، پخش و در ادامه با یكی از همنشینان قاری مورد نظر گفت و گو می شود. در هر برنامه پای سخن یكی از اعضای خانواده، آشنایان و یا یكی از شاگردان و دوستان قرآنی آن استاد ارجمند نشسته و با رفتار و حسن سلوك آن قاری مرحوم یا شهید آشنا می شویم.
عوامل برنامه سفركردگان كه چندی پیش به مشهد مقدس رفته بودند، برنامه ای راجع به قاری ممتاز و بین‌المللی حمیدرضا عباسی تولید كردند.
مرحوم حمیدرضا عباسی قاری و موذن حرم مطهر امام رضا(ع) و نفر برگزیده مسابقات بین‌المللی قرآن كریم در كویت و تعداد دیگری از مسابقات بود.
او پس از انجام داوری مسابقات قرآن در شهر سمنان و در مسیر بازگشت به مشهد، در سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت.
سفركردگان كاری از گروه تلاوت و محافل قرآنی رادیو قرآن این هفته گفتگوی اختصاصی با حجت الاسلام والمسلمین عباسی پدر این قاری ارجمند داشته كه از ویژگی های اخلاقی فرزند مرحوم خود می گوید. در پایان این برنامه تلاوت زیبایی از این قاری مرحوم تقدیم شنوندگان خواهد شد.
لازم به ذكر است، این برنامه پنجشنبه 24 آبان ماه، با اجرای هادی ربیعی و تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده ساعت 17:45 از رادیو قرآن پخش می شود.

دسترسی سریع