پخش بیست و پنجمین قسمت از برنامه ی "شمیم دانش" از رادیو قرآن

بیست و پنجمین قسمت از برنامه شمیم دانش با موضوع آموزش های قرآنی، ویژه ی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان سراسر كشور شنبه 13 آبان از رادیو قرآن پخش می شود.

1396/08/13
|
12:25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، طرح آموزش ضمن خدمت فرهنگیان و معلمان سراسر كشور با همكاری رادیو قرآن و وزارت آموزش و پرورش در قالب برنامه ای با عنوان "شمیم دانش" از 15 مهر آغاز شده كه روز شنبه 13 آبان ماه بیست و پنجمین قسمت آن از رادیو قرآن پخش خواهد شد.
این برنامه روزهای شنبه و سه شنبه با موضوعات زبان قرآن و آشنایی با روش های قصه گویی با توجه به آموزه های قرآنی به كارشناسی حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم، دكتر احمد زرنگار، دكتر فاطمه خلیلی و حجت الاسلام محمدحسن راستگو و روزهای یكشنبه و چهارشنبه با محوریت آموزش حفظ سوره ی ق و سبك زندگی قرآنی به كارشناسی استاد مهدی بحرالعلوم و دكترسید محسن میرباقری از رادیو قرآن پخش می شود.
روزهای دوشنبه و پنجشنبه با آموزش مشاوره از منظر قرآن و شیوه های تشویق به نماز به كارشناسی استاد علی اكبر مرتضوی كیاسری و استاد سید علیرضا تراشیون تقدیم مخاطبان می شود و در پایان دوره نیز با برگزاری آزمون به فرهنگیانی كه حدنصاب نمره را كسب كرده اند گواهی پایان دوره اعطا می شود.
برنامه ی "شمیم دانش" با همكاری رادیو قرآن و آموزش و پرورش، ویژه ی آموزش ضمن خدمت فرهنگیان سراسر كشور تولید و پخش می شود؛ طرح ملی "شمیم دانش" روزهای شنبه و سه شنبه به تهیه كنندگی سمیرا قنبری، روزهای یكشنبه و چهارشنبه به تهیه كنندگی سمیه خراج و روزهای دوشنبه و پنجشنبه به تهیه كنندگی مسعودرضا خالقی تا 8 دیماه، ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.

دسترسی سریع