دهمین قسمت از برنامه ی "شمیم دانش" امروز به روی آنتن رادیو قرآن می رود

دهمین قسمت از برنامه شمیم دانش با موضوع آموزش های قرآنی، ویژه ی دوره های ضمن خدمت فرهنگیان سراسر كشور سه شنبه 25 مهرماه از رادیو قرآن پخش می شود.

1396/07/25
|
08:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، طرح آموزش ضمن خدمت فرهنگیان و معلمان سراسر كشور با همكاری رادیو قرآن و وزارت آموزش و پرورش در قالب برنامه ای با عنوان "شمیم دانش" از 15 مهر آغاز شده كه امروز سه شنبه 25 مهرماه دهمین قسمت آن از رادیو قرآن پخش خواهد شد.
این برنامه روزهای شنبه و سه شنبه با موضوعات زبان قرآن و آشنایی با روش های قصه گویی با توجه به آموزه های قرآنی به كارشناسی حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم، دكتر احمد زرنگار، دكتر فاطمه خلیلی و حجت الاسلام محمدحسن راستگو و روزهای یكشنبه و چهارشنبه با محوریت آموزش حفظ سوره ی ق و سبك زندگی قرآنی به كارشناسی استاد مهدی بحرالعلوم و دكترسید محسن میرباقری از رادیو قرآن پخش می شود.
روزهای دوشنبه و پنجشنبه با آموزش مشاوره از منظر قرآن و شیوه های تشویق به نماز به كارشناسی استاد علی اكبر مرتضوی كیاسری و استاد سید علیرضا تراشیون تقدیم مخاطبان می شود و در پایان دوره نیز با برگزاری آزمون به فرهنگیانی كه حدنصاب نمره را كسب كرده اند گواهی پایان دوره اعطا می شود.
برنامه ی "شمیم دانش" با همكاری رادیو قرآن و آموزش و پرورش، ویژه ی آموزش ضمن خدمت فرهنگیان سراسر كشور تولید و پخش می شود؛ طرح ملی "شمیم دانش" روزهای شنبه و سه شنبه به تهیه كنندگی سمیرا قنبری، روزهای یكشنبه و چهارشنبه به تهیه كنندگی سمیه خراج و روزهای دوشنبه و پنجشنبه به تهیه كنندگی مسعودرضا خالقی از 15 مهر تا 8 دیماه، ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو قرآن پخش می شود.

دسترسی سریع