"اربعین" موضوع مجله صبحگاهی "مهرتابان" در هفته ی پیش رو

مجله صبحگاهی "مهر تابان" از 13 تا 17 آبان ماه جاری به موضوع "اربعین" می پردازد كه به صورت زنده از رادیو قرآن تقدیم شنوندگان می شود.

1396/08/10
|
11:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، "مجله صبحگاهی مهرتابان" هر هفته با نگاه به تقویم و سبك زندگی به موضوعی خاص می پردازد كه آیتم های برنامه نیز مطابق موضوع هفته می باشد.
در برنامه ی هفته ی آینده كه از روز 13 تا 17 آبان ماه به روی آنتن خواهد رفت موضوع "اربعین" مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و آیتم های جدید نیز تقدیم مخاطبان خواهد شد.
مخاطبان می توانند از طریق راه های ارتباطی(02122043017 ، 02122051632 و شماره پیامك 30000100) در این برنامه مشاركت داشته باشند.
در هفته ی پیش رو خانم دكتر كیانا صداقتی كارشناس مركز حج و زیارت سازمان هلال احمر در رابطه با پیشگیری از بروز بیماری و رعایت بهداشت ویژه پیاده روی اربعین نكاتی را ارائه می كند.
"كلام بزرگان" در استحباب پیاده روی و فلسفه اربعین و همچنین زیارت حضرت سیدالشهدا (ع) در ایام اربعین آیتم جدید این برنامه است. در آیتم چهارصد كلمه نیز سیدمهدی سیدی به مقوله اربعین از دید جنگ نرم می پردازد.
تلاوت اول بار پخش هفته ی آینده نیز با صدای استاد عبدالباسط خواهد بود كه به تلاوت سوره های مباركه واقعه، حاقه و قصار السور پرداخته است.
این گزارش حاكیست، تلاوت‌های كوتاه و جدید نیز در ابتدای هر برنامه یكی از آیتم‌های پرمخاطب مهر تابان است. صفحه نور (قرائت یك صفحه ترتیل) راس ساعت درتقدیم شنونددگان می شود و پایان هر هفته(پنجشنبه) نیز تلاوت جدید و اول بار پخش به سمع قرآن دوستان خواهد رسید.
یادآور می شود، مهرتابان كاری است از گروه تلاوت و محافل قرآنی به تهیه كنندگی و سردبیری سید نورالدین سجادی و محمد سلیمی و اجرای كارشناسی محمدهادی صلح جو روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 8 صبح به صورت زنده تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می شود.

دسترسی سریع