فعالیت های قرآنی اداره كل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش در شرایط كرونا

با توجه به رفع برخی موانع ، كلاس های حضوری به تدریج در حال بازگشایی است .

1400/09/01
|
13:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ میكائیل باقری مدیركل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با حضور در برنامه افق 29 آبان 1400 در باره وضعیت آموزش دانش آموزان در دوران كرونا گفت : با توجه به رفع برخی موانع كلاس های حضوری به تدریج در حال بازگشایی است . و شرایط پیش آمده آورده هایی را در افزایش هم زمان مخاطب در برگزاری جلسات قرآنی داشته است .
میكائیل باقری در خصوص فعالیت های قرآنی در شرایط كرونا گفت،" در گذشته برای هر كاری باید مكاتباتی انجام میشد كه با توجه به حضور شیفتی معلمان اطلاع رسانی به كندی انجام میشد كه در حال حاضر سرعت و وسعت این اطلاع رسانی بسیار گسترده شده است" .
وی همچنین در خصوص شبكه شاد اذعان داشت ، كاربران می توانند در صفحه نخست شبكه شاد وارد قسمت معاونت فرهنگی شده و از 17 كانالی كه در همان قسمت وجود دارد استفاده كنند و از محتوای مورد نظر خودشان استفاده كنند .
میكائیل باقری همچنین در خصوص تدبر و فهم قرآن و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش در خصوص دغدغه رهبر معظم انقلاب گفت ، درباره موفق نبودن آموزش و پرورش در آموزش فهم و تدبر قرآن و روانخوانی قرآن ، این انتقاد را مبتنی بر پژوهش و تحقیق نمی دانم و به نظر بنده در این مورد آموزش و پرورش خوب عمل كرده است .

دسترسی سریع