اقدامات سازمان پدافند غیر عامل در بلایای طبیعی

دكتر محمد حسین اسماعیلی جانشین معاونت فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل در گفتگو با برنامه افق 8 آبان 1400 درباره از اقدامات سازمان پدافند غیر عامل در بلایای طبیعی گفت.

1400/08/10
|
12:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ دكتر محمد حسین اسماعیلی جانشین معاونت فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل در گفتگو با برنامه افق 8 آبان 1400 درباره اقدامات سازمان پدافند غیر عامل در بلایای طبیعی گفت : از اهداف پدافند غیرعامل در مدیریت بحران، تأمین نیازهای حیاتی، ایجاد امنیت، تداوم خدمات‌رسانی به عموم مردم، حفظ جان انسان‌ها در هنگام مواجه شدن با تهدید و بحران می‌باشد. این مقاله كه با استفاده از منابع مكتوب و سایت‌های اینترنتی، تدوین شده است؛ تلاش دارد، ضمن بیان ضرورت اهمیت مدیریت بحران، با ملاحظات پدافند غیرعامل، نقش و اهمیت مدیریت و برنامه‌ریزی به‌جا و منطقی در شرایط بحرانی را بررسی، و در این زمینه راه‌كارهای لازم را ارائه نماید.

یادآور می‌شود، برنامه رادیویی افق كاری از گروه قرآن و اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است كه روزهای شنبه هر هفته، به تهیه كنندگی فاطمه رحمانی و اجرای جواد نصیری تقدیم شنوندگان می شود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه و بانك ادعیه و تواشیح استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

دسترسی سریع