درباره پدافند غیر عامل بیشتر بدانیم...

آقای دكتر محمد حسین اسماعیلی جانشین معاونت فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل در گفتگو با برنامه افق 8 آبان 1400 در خصوص پدافند غیر عامل می گوید.

1400/08/10
|
11:45

آقای دكتر محمد حسین اسماعیلی جانشین معاونت فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل در گفتگو با برنامه افق 8 آبان 1400 در تعریف پدافند غیر عامل گفت : پدافند (دفاع) به معنی حفظ جان مردم، تضمین امنیت افراد، صیانت از تمامیت ارضی و حاكمیت ملی در همه‏ مواقع در برابر هرگونه شرایط، موقعیت و هرگونه تجاوز است.
پدافند غیر عامل به دو بخش پدافند سخت و پدافند نرم تقسیم می‌شود، در پدافند سخت اقدامات سخت افزاری مثل اقدامات مهندسی، پیشگیری، پیش بینی و كاهش مخاطرات و در پدافند نرم استفاده از تاكتیك‌هایی است كه مشتمل بر برنامه ریزی و آماده سازی سیستم و سازمان‌هاست.

یادآور می‌شود، برنامه رادیویی افق كاری از گروه قرآن و اطلاع‌رسانی رادیو قرآن است كه روزهای شنبه هر هفته، به تهیه كنندگی فاطمه رحمانی و اجرای جواد نصیری تقدیم شنوندگان می شود.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه و بانك ادعیه و تواشیح استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

دسترسی سریع