خلقت و هدایت انسان، اوصاف ابرار و نعمتهایی كه خداوند به نیكوكاران میدهد

جنگ عصرگاهی برنا با هدف ایجاد اوقاتی مفرح و متنوع برای جوانان و نوجوانان قرآنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته تقدیم شنوندگان می شود.

1402/09/10
|
17:24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ ، در برنامه برنا روز دوشنبه ششم آذر ماه از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه "چه سوره مباركه ای در جزء 29 قرآن است كه درباره خلقت و هدایت انسان، اوصاف ابرار و نعمتهایی كه خداوند به نیكوكاران میدهد و از اهمیت قرآن سخن می گوید؟" سخنان كارشناس برنامه حجت الاسلام گودرزی و توصیه های وی در خصوص فلسفه تسبیحات حضرت (س) بخشی از این برنامه بود. همچنین در بخشی از این برنامه هانیه شیخ جامی نوجوان شانزده ساله از شهرستان تایباد استان خراسان رضوی و حافظ كل قرآن كریم مهمان تلفنی برنامه بود و طی سخنانی گفت: حفظ قرآن را از خردسالی شروع كردم و در پایه پنجم حفظ قرآن را تمام كردم. تمام زندگیم در روشنایی قرآن قرار گرفت و هر چه دارم از اخلاق و ادب و غیره از قرآن یاد گرفتم. در مسابقات شهرستانی رتبه های زیادی آوردم ولی پارسال مقام استانی رو هم كسب كردم. به همه توصیه می كنم با قرآن رفیق باشن طوری كه اگر نتونستن برن سراغش دلتنگش بشن. گفتنی است؛ این برنامه كه به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر، گویندگی آسیه گرجی، گزارشگری طاهره شاهچراغ، هماهنگی عبدالله حمزه ای و وحید شاكری و همچنین با آیتم سازی آمنه سادات امینی نسب تهیه شده و از روز عید قربان به روی آنتن خواهد رفت؛ دارای آیتم های متنوعی از قبیل "شكوه كلام" با مضمون گفتگو با جوانان و نوجوانانی كه حافظ نهج البلاغه می باشند، "نغمه های بهشتی" با مضمون پخش تلاوت های جوانان و نوجوانان قرآنی و گفتگو با ایشان، آیتم "زنگ تفریح" كه به مطالب طنز انگیزشی می پردازد، آیتم گزارش و ارتباط با موسسات قرآنی، بخش ارتباط با اساتید و جوانان قدیم كه الگویی برای جوانان امروزه هستند، مسابقه، بخش كارشناسی و ارتباط با مخاطبین می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع