كدام سوره به معنای خیر فراوان است؟

جنگ عصرگاهی برنا كه با هدف ایجاد اوقاتی مفرح و متنوع برای جوانان و نوجوانان قرآنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته تقدیم شنوندگان می شود، یكشنبه پنجم آذر ماه در ایام شهادت حضرت فاطمه (س) به طور ویژه روی آنتن رفت.

1402/09/08
|
13:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در این برنامه از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه "كدام سوره به معنای خیر فراوان است؟" پخش سخنان حامد ولیزاده قاری بین المللی قرآن كریم و توصیه های وی در خصوص "هنر تلاوت" از این برنامه بود. همچنین در بخشی از این برنامه انسیه شهبازی نوجوان پانزده ساله از شهرستان لاهیجان و حافظ 5 جزء قرآن كریم مهمان تلفنی برنامه بود و طی سخنانی گفت: حفظ قرآن را از 10 سالگی شروع كردم كه حافظه ام را تقویت كرد و روی درس هایم تاثیر داشت. پدر و مادرم خیلی كمك كردند و در مسابقات مختلفی شركت كردم و رتبه ی اول تا سوم مسابقات را كسب كردم. گفتنی است؛ این برنامه كه به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر، گویندگی آسیه گرجی، گزارشگری طاهره شاهچراغ، هماهنگی عبدالله حمزه ای و وحید شاكری و همچنین با آیتم سازی آمنه سادات امینی نسب تهیه شده و از روز عید قربان به روی آنتن خواهد رفت؛ دارای آیتم های متنوعی از قبیل "شكوه كلام" با مضمون گفتگو با جوانان و نوجوانانی كه حافظ نهج البلاغه می باشند، "نغمه های بهشتی" با مضمون پخش تلاوت های جوانان و نوجوانان قرآنی و گفتگو با ایشان، آیتم "زنگ تفریح" كه به مطالب طنز انگیزشی می پردازد، آیتم گزارش و ارتباط با موسسات قرآنی، بخش ارتباط با اساتید و جوانان قدیم كه الگویی برای جوانان امروزه هستند، مسابقه، بخش كارشناسی و ارتباط با مخاطبین می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع