پخش فرازهایی از آیات سوره ی مباركه فصلت با صدای كامل یوسف بهتیمی

جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، دوشنبه 18 دی ماه نیز روی آنتن رفت.

1402/10/19
|
14:08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در ابتدای برنامه در بخش نظرسنجی انتخاب قاری از شوندگان خواسته شد تا از بین سه قاری: 1. استاد محمود شحات محمد انور 2. استاد راغب مصطفی غلوش 3. استاد محمد احمد شبیب، یكی را انتخاب كرده تا در پایان برنامه فرازی از آن قاری پخش شود. در بخش تازه های تلاوت نیز، از استاد كامل یوسف بهتیمی فرازهایی از آیات سوره ی مباركه فصلت پخش شد و همچنین پخش فرازهایی ناب از آیات سوره مباركه نباء با تلاوت استاد عبدالباسط بخشهایی از این برنامه بود. در بخش دیگری از این نیز برنامه اخبار قرآنی پخش شد.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. پخش تازه ترین تلاوتهای اضافه شده به لیست تلاوتها با عنوان آیتم تازه های تلاوت، معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع