پخش فرازهایی از سوره مباركه هود در برنامه بوستان تلاوت

جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، چهارشنبه 12 دی ماه با پخش فرازهایی از تازه های تلاوت، از استاد راغب مصطفی غلوش، در ابتدای برنامه به روی آنتن رفت.

1402/10/16
|
12:59

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در ابتدای برنامه جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت آیات 24 تا 46 از سوره ی مباركه هود (ع) با تلاوت استاد راغب مصطفی غلوش پخش شد و همچنین پخش فرازهایی ناب از آیات پایانی سوره مباركه ماعون و سوره مباركه كوثر با تلاوت استاد محمد لیثی و آیات سوره مباركه غافر با صدای استاد شحات محمد انور بخشهایی از این برنامه بود. در بخش نظرسنجی انتخاب قاری از شوندگان خواسته شد تا از بین سه قاری: 1. استاد محمد عمران 2. استاد محمد محمود طبلاوی 3. استاد احمد نعیع. یكی را انتخاب كرده تا در پایان برنامه فرازی از آن قاری پخش شود. در بخش دیگری از این نیز برنامه اخبار قرآنی پخش شد.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و حمید عبیری به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. پخش تازه ترین تلاوتهای اضافه شده به لیست تلاوتها با عنوان آیتم تازه های تلاوت، معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع