پخش فرازهایی از تازه های تلاوت از سوره ی مباركه توبه، از استاد فتحی قندیل در برنامه بوستان تلاوت

جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، شنبه 18 آذر ماه نیز روی آنتن رفت.

1402/09/20
|
11:00

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در ابتدای برنامه فرازهایی از تازه های تلاوت از سوره ی مباركه توبه، از استاد فتحی قندیل پخش شد و همچنین پخش فرازهایی ناب از آیات سوره مباركه حاقه با تلاوت استاد محمد عبدالعزیز حصان و آیات ابتدایی سوره مباركه شمس با صدای آقای حامد شاكر نژاد بخشهایی از این برنامه بود. در بخش نظرسنجی انتخاب قاری از شوندگان خواسته شد تا از بین سه قاری: 1. استاد محمد لیثی 2. استاد محمود رمضان، 3. استاد هاشم هیبه یكی را انتخاب كرده تا در پایان برنامه فرازی از آن قاری پخش شود.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی آقایان هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده به روی آنتن می رود. همچنین تهیه گزارش های برنامه نیز توسط نیما غفارزاده صورت می پذیرد. پخش تازه ترین تلاوتهای اضافه شده به لیست تلاوتها با عنوان آیتم تازه های تلاوت، معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی از آیتم های متنوع این جنگ عصرگاهی می باشد.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع