پخش فرازهایی ناب از سوره مباركه مریم با تلاوت استاد عبدالباسط در برنامه بوستان تلاوت

بوستان تلاوت، كاری از گروه تلاوت شبكه رادیویی قرآن است كه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده، دستیاری میثم رجبیان و اجرای كارشناسی هادی ربیعی، مهدی صفری و نیما غفارزاده و گزارشگری نیما غفارزاده روی آنتن می رود.

1402/08/30
|
10:15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ جنگ عصرگاهی بوستان تلاوت رادیو قرآن كه با رویكرد معرفی تلاوت های برتر ایران و جهان روی آنتن می رود، سه شنبه 23 آبان ماه نیز با پخش فرازهایی ناب از سوره مباركه مریم با تلاوت استاد عبدالباسط و استاد سعید مسلم، فرازهایی از سور مباركه زمر با تلاوت استاد طبلاوی و فرازهایی از سور مباركه احزاب با تلاوت استاد مصطفی اسماعیل تقدیم شنوندگان شد. در بخش مشاركتی این برنامه نیز از مخاطبان این پرسش مطرح شد كه زیباترین و جذابترین تلاوتی كه در یك ماه اخیر از رادیو قرآن یا رادیو تلاوت شنیده اید با ذكر نام استاد كدام تلاوت بوده؟ همچنین در بخش نظرسنجی انتخاب تلاوت برتر، فرازهایی ناب از تلاوت استاد محمد احمد شبیب و استاد احمد رزیقی پخش شد.
گفتنی است؛ بوستان تلاوت شامل آیتم های متنوعی از قبیل معرفی و پخش فرازی از جدیدترین تلاوت های قاریان مشهور جهان اسلام به گویندگی علی زكریایی، گفت و گو با قاریان و پیشكسوتان قرآن ایرانی، آیتم مهندسی تلاوت با بررسی چگونگی شیوه تاثیر گذاری تلاوت ها و انتقال بهتر معانی به كارشناسی استاد سید عباس انجام و آیتم بوستان معنا با موضوع ترجمه تفسیری آیات قرآن كریم به كارشناسی حجةالاسلام امیرحسین دریایی می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع