پخش مسابقه گروه چهارم از مرحله نهایی مسابقه روی خط حفظ

"روی خط حفظ" عنوان برنامه‌ای با محوریت مسابقه از گروه قرآن و آموزش شبكه رادیویی قرآن است كه از چهارم دی ماه سال 1399 با شركت و رقابت حافظان برتر سراسر كشورآغاز شد و هم اكنون مرحله نهایی این دوره مسابقات در حال برگزاری می باشد.

1400/10/16
|
14:30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ "روی خط حفظ" عنوان برنامه‌ای با محوریت مسابقه از گروه قرآن و آموزش شبكه رادیویی قرآن است كه از چهارم دی ماه سال 1399 با شركت و رقابت حافظان برتر سراسر كشورآغاز شد.
این مسابقه پس از طی 24برنامه كه با رقابت 48 حافظ برتر مرد و 48 حافظ برتر زن از استان های مختلف كشور همراه بود، در مرحله نیمه نهایی نیز رقابت خود را با 24 حافظ برتر مرد و 24 حافظ برتر زن ادامه داد و در حالی مرحله نهایی خود را آغاز می كند كه برگزیدگان مرحله نیمه نهایی، در این مرحله با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
گفتنی است، یكی از رسالت‌های مهم این برنامه، آموزش و ترویج فرهنگ انس با قرآن و مفاهیم آیات الهی، در قالب برنامه ای متنوع و جذاب در فضای مطلوب و در راستای رقابت سالم و موثر بین حافظان قرآن كریم است.
"روی خط حفظ" كه با حضور كارشناس مجری حفظ در فضای مناسب تلاش می‌كند تا آیات الهی را نه تنها در ضمیر افراد، بلكه در زندگی آن‌ها جاری و ساری كند، خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه فراهم نموده است كه با طرح سوالاتی پیرامون سنجش حسن حفظ و تسلط حافظان بر آیات قرآن كریم، میزان تسلط آنان را در موضوعاتی همچون مفاهیم قرآنی مورد ارزیابی قرار دهد.
حركت در راستای منویات مقام معظم رهبری پیرامون تربیت 10 میلیون حافظ قرآن كریم و ایجاد انگیزه در میان مخاطبان جهت حفظ آیات نورانی كلام وحی و همچنین ایجاد فضای نشاط آور از جمله اهداف اصلی این برنامه است كه با تلاش گروه آموزش رادیو قرآن به تهیه كنندگی فاطمه قاسم آبادی و اجرای كارشناسی هادی اسلامی پنجشنبه‌ها ساعت 18 به مدت 55 دقیقه به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می‌شود.
بر اساس این گزارش، خانم ها بهناز داوود آبادی و فاطمه قلی زاده ، چهارمین گروه از شركت كنندگان مرحله نهایی این دوره از مسابقات می باشند كه روز پنج شنبه 16 دی ماه با حضور كارشناسی اساتید حفظ و داور های بین المللی استاد كریم دولتی و استاد حسین طرقی با هم به رقابت خواهند پرداخت .

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع