ویژه برنامه های رادیو قرآن به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س)

شبكه رادیویی قرآن در سوگ شهادت بانوی دو عالم؛ حضرت فاطمه زهرا (س) و هم زمان با برگزاری مجالس عزاداری در سراسر كشور؛ ویژه برنامه های متعددی را برای شنوندگان این شبكه تدارك دیده است.

1400/10/15
|
15:05

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ شبكه رادیویی قرآن به مناسبت شهادت دخت نبی اكرم حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه برنامه های متنوعی را تدارك دیده است كه تقدیم مخاطبان خود خواهد كرد.
"خیر كثیر" كاری از گروه تولید و تامین رادیو قرآن است كه پخش آن از شروع دهه اول فاطمیه آغاز شده است و تا روز ولادت آن بانوی بزرگوار ادامه خواهد داشت.بیان فضائل اخلاقی و سبك زندگی فاطمی در كلام بزرگانی همچون آیت الله خامنه ای ، دكتر رفیعی ، حجت الاسلام عالی ، آیت الله جوادی آملی و ... موضوع اصلی این ویژه برنامه می باشد.این برنامه به تهیه كنندگی فاطمه قاسم آبادی هر روز ساعت 11:45 و تكرار آن در ساعت 17:55 از رادیو قرآن موج fm ردیف 100 پخش می شود.

برنامه" اشراق" كار دیگر گروه تولید و تامین رادیو قرآن است كه چهارشنبه 15 دی ماه در شب شهادت حضرت زهرا (س) به طور ویژه به مدت 50 دقیقه به روی آنتن رادیو قرآن می رود.
"آیه عصمت" دیگر برنامه شبكه رادیویی قرآن است كه از روز سه شنبه 14 دی ماه به مدت 5 روز از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز پخش خواهد شد. این برنامه به تبیین و بررسی نام ها و القاب حضرت زهرا (س) با توجه به آیات قرآن كریم می پردازد . آیه عصمت كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قرآن به تهیه كنندگی محبوبه كلانتر ، روایتگری فریال تركاشوند ،نویسندگی آسیه همتی و كارشناسی حجت الاسلام محمد ابوالقاسم است كه در روز های 14 تا 18 دی ماه ساعت 13:00 و تكرار آن در ساعت 20:30 همان روز تقدیم شنوندگان می شود.
همچنین برنامه‌های زنده و شاخص «خشت بهشت»، «والعصر»، «تسنیم» و «محله تلاوت» در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با رویكرد ویژه این ایام تقدیم مخاطبان خواهد شد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع