به همت "قرآنیان پیرو مكتب شهید سلیمانی" برگزار میشود؛ برگزاری محفل انس با قرآن و شهدا به مناسبت گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

شبكه رادیویی قرآن ، محفل قرآنی را كه به مناسبت گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر همرزمان ایشان برگزار می شود، به صورت زنده و مستقیم تقدیم شنوندگان خواهد كرد.

1400/10/13
|
13:25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛سه شنبه 14 دی ماه در ایام سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر همرزمان ایشان، محفلی قرآنی در حسینیه الزهرا(س) تهران با همراهی شبكه رادیویی قرآن و با حضور اساتید و قاریان مشهور و بین‌المللی كشور برگزار می شود .
این محفل قرآنی به همت جامعه قرآنی كشور و به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با همراهی شبكه رادیویی قرآن و شبكه قرآن سیما بعد از نماز مغرب و عشاء در محل تهران ـ بزرگراه شهید سلیمانی، مجتمع امام خمینی (ره)، حسینیه الزهرا (س) برگزار می شود .
گفتنی است به همین مناسبت، محافل باشكوه قرآنی دیگری در همه استان های كشور بامشاركت نهادهای قرآنی برگزار می شود كه در این محافل نشست هم اندیشی با موضوع بررسی ویژگی های قرآنی شخصیت سردار سلیمانی با حضور شخصیت های قرآنی جهان اسلام برپا می شود .
بر اساس این گزارش روز شنبه 11 دی ماه نیز در آستانه سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی محفلی قرآنی در محل گلزار شهدای كرمان ، برپا شد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع