ویژه برنامه رادیو قرآن به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح (ع)

در ویژه‌ برنامه «اشراق» كه شامگاه روز جمعه 3 دی ماه از رادیو قرآن پخش خواهد شد، موضوع تولد و وقایع زندگی حضرت مسیح (ع) از منظر قرآن و كتاب مقدس عهد جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

1400/10/01
|
15:08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ «اشراق» عنوان ویژه برنامه رادیو قران به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) است كه شامگاه روز جمعه 3 دی ماه پخش خواهد شد.
بیان ویژگی‌های حضرت مریم (س) از منظر قرآن كریم ، اشاره به اشتراكات و اختلافات میان صفات ، ویژگی‌ها و داستان‌های ذكرشده درخصوص مسیحیت و میلاد حضرت مسیح (ع ) از منظر قرآن و كتاب مقدس عهد جدید ، تبیین و بررسی اسماء و نام‌های ذكر شده مشترك حضرت مسیح در قرآن و كتاب مقدس عهد جدید ، بررسی مسئله به صلیب كشیدن و وقایع انتهای زندگانی حضرت مسیح علیه‌ السلام و عدم كشته شدن حضرت در قرآن كریم و همچنین بازگشت ایشان در زمان ظهور امام زمان (ع) به دنیا و همراهی با حضرت مهدی (عج) از موضوعات اصلی این ویژه برنامه می باشد.

یادآور می‌شود، این برنامه تولید گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه‌كنندگی فاطمه كاشانی وحید، اجرای دكتر حبیبی و كارشناسی دكتر اشرفی و دكتر برومند می باشد كه روز جمعه 3 دی ماه ساعت 21 از رادیو قرآن موج fm ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017


دسترسی سریع