پخش ویژه برنامه "طارق تلاوت" در سالروز رحلت استاد عبدالباسط

ویژه برنامه طارق تلاوت به مناسبت سالروز رحلت استاد «عبدالباسط محمد عبدالصمد» نهم آذرماه جاری به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود.

1400/09/09
|
08:54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، نهم آذر 1367 ستاره پروفروغ جهان تلاوت قرآن كریم استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد دار فانی را وداع گفت. تلاوت های زیبا و ماندگار مرحوم عبدالباسط هیچ گاه از خاطره ی دوستداران تلاوت قرآن پاك نخواهد شد.
به همین مناسبت در سی و سومین سالگرد رحلت ایشان در تاریخ سه شنبه نهم آذرماه 1400 از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه شبكه ی رادیویی قرآن با ویژه برنامه ای یاد و خاطره آن استاد را گرامی می دارد.
حضور مهمانان برجسته و گفت و گو با اساتید و پیشكسوتان قرائت قرآن كریم همچون كریم منصوری ، محمد تقی مروت، عباس سلیمی و محسن موسوی بلده، ارتباط تلفنی با یاسر عبدالباسط ( پسر استاد عبدالباسط) و بیان خاطراتی از مرحوم استاد عبدالباسط، پخش زیباترین تلاوت های استاد و همچنین زندگینامه استاد توسط سید امین میرزایی و نظر سنجی از جمله بخش های این ویژه برنامه می باشد.
این برنامه كاری از گروه تلاوت رادیو قرآن است كه به تهیه كنندگی سیدنورالدین سجادی و امیر عشقی و اجرای محمدهادی صلح جو به صورت زنده تقدیم شنوندگان خواهد شد.

دسترسی سریع