آیا حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در داخل سرداب سامراء زندگی می كند؟

گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن برنامه "شمیم ظهور" را با هدف بررسی سوالات و شبهات مهدویت روزهای جمعه هر هفته به روی آنتن می برد.

1400/09/08
|
13:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ برنامه شمیم ظهور با همكاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) وابسته به حوزه علمیه تهیه و تولید می شود كه بر این اساس علاوه بر اینكه به مباحث مورد اهمیت برای عموم مردم در حوزه مهدویت و ظهور می پردازد، به سوالات شنوندگان از طریق پیامك و تماس های تلفنی مخاطبان توسط حجت الاسلام والمسلمین تقی حاتمی نیز پاسخ داده می شود.
بر اساس این گزارش؛ در برنامه شمیم ظهور این هفته حجه الاسلام والمسلمین تقی حاتمی به شبهه وهابیت در مورد اینكه می گویند حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در داخل سرداب سامراء زندگی می كند و شیعیان را به همین دلیل خرافه پرست می دانند ، پاسخ می دهد .
مخاطبان می توانند سوالات خود را به سامانه پیامكی 30000100 ارسال و یا با شماره های 22043017 و 22051632 تماس بگیرند تا در این برنامه پاسخ خود را دریافت كنند.
لازم به ذكر است، برنامه "شمیم ظهور" كاری از گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن است كه روزهای جمعه هر هفته ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و با اجرای كارشناسی عباس شیشه گر از موج اف ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع