جای خالی بانوان حافظ قرآن ایرانی در مسابقات قرآن دوبی

پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم ویژه بانوان موسوم به مسابقات شیخه فاطمه بنت مبارك بیستم تا بیست و هفتم نوامبر 2021 (29 آبان تا 6 آذر) در سالن فرهنگ و علوم دبی برگزار می‌شود .

1400/08/27
|
13:38

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ مؤسسه جایزه بین المللی قرآن كریم دبی اعلام كرد پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن كریم ویژه بانوان موسوم به مسابقات شیخه فاطمه بنت مبارك بیستم تا بیست و هفتم نوامبر 2021 (29 آبان تا 6 آذر) در سالن فرهنگ و علوم دبی برگزار می‌شود .
این مسابقه به پاس قدردانی از شخصیت شیخه فاطمه بنت مبارك، مادر امارات و نقش مهم و پیشگام او در حمایت و تشویق حافظان كتاب خدای متعال و اقدامات خیرخواهانه و بشردوستانه در بسیاری از كشورهای عربی و جهان اسلام كه از سوی او حمایت می‌شود، مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.
همه كمیته‌ها و تیم‌های كاری این جایزه خود را برای این رویداد قرآنی آماده كردند كه در آن بانوان حافظ قرآن بیش از 40 كشور و جامعه اسلامی در دنیا موافقت خود را برای شركت در آن اعلام كرده‌اند و این تعداد طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.
ورود شركت‌كنندگان به كشور در روزهای هفدهم، هجدهم و نوزدهم نوامبر ماه(26 تا 28 آبان ماه) آغاز می‌شود و كمیته داوران بین‌المللی متشكل از داوران ارشد با تجربه در زمینه قضاوت مسابقات بین‌المللی برگزیده شده است؛ به اضافه كمیته دیگری كه تخصصی در زمینه سنجش ابتدایی شركت‌كنندگان در مسابقه دارد و آنها را در بدو ورود به امارات از جهت مطمئن شدن بابت اینكه حافظ قرآن كریم هستند، امتحان می‌كند.

دسترسی سریع