وداع با پیكر بانوی شهیده فاطمه اسدی

مراسم وداع با پیكر بانوی شهیده فاطمه اسدی با حضور مردم شهید پرور قم در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران برگزار شد.

1400/08/25
|
13:48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن مراسم وداع با پیكر بانوی شهیده فاطمه اسدی با حضور مردم شهید پرور قم در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران برگزار شد.
طباطبایی، مسئول شهدای تازه تفحص شده سپاه علی بن ابیطالب(ع)، گفت: پیكر این بانوی شهیده به تهران منتقل و بعد از برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران تشییع شد.
وی با بیان اینكه شهیده فاطمه اسدی نخستین بانوی تفحص شده است، گفت: پیكر این شهید گرانقدر، پس از 37 سال چشم انتظاری، هفدهم آبان امسال در كوه های بهاروندِ شهرستان دیوان دره تفحص شد.
مسئول شهدای تازه تفحص شده سپاه علی بن ابی طالب(ع)، افزود: پیكر پاك شهیده فاطمه اسدی در شهر سنندج تشییع و در زادگاهش به خاك سپرده می‌شود.
طباطبایی در تشریح نحوه شهادت بانو فاطمه اسدی، گفت: این بانوی شهید در حالی كه برای نجات همسرش از اسارت نیروهای مزدور حزب دموكرات به نزد آن‌ها رفته بود، توسط این گروه اسیر و تیرباران شد؛ پسر شیرخواره این بانوی شهید نیز به دلیل نبود سرپرست در گهواره از دنیا رفت.

دسترسی سریع