"مسیر هدایت" ویژه برنامه رادیو قرآن در هفته وحدت

شبكه ی رادیویی قرآن همزمان با آغاز هفته وحدت ویژه برنامه ای را تدارك دیده كه از سه شنبه 27 مهرماه تقدیم شنوندگان می شود.

1400/07/27
|
14:16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، شبكه ی رادیویی قرآن همزمان با آغاز هفته وحدت ویژه برنامه ای را تدارك دیده كه از روز سه شنبه 27 مهرماه تقدیم شنوندگان می شود.
همزمان با آغاز هفته ی وحدت ویژه برنامه ی "مسیر هدایت" با محوریت تبیین ویژگی های اخلاقی و شخصیتی پیامبر اكرم (ص) به سمع شنوندگان می رسد.
این برنامه كاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن است كه به تهیه كننگی سمیه خراج از ساعت 9 الی 9:40 به صورت زنده به روی آنتن خواهد رفت.
گزارش مردمی پیرامون موضوع اختصاصی هر قسمت از برنامه، پخش سخنرانی درخصوص وحدت و نقش وحدت در بین مسلمین ، معرفی كتاب ، آیتم روایت زندگی و ویژگی های پیامبر اكرم (ص) و بخش كارشناسی كه هر روز به یكی از ویژگی های پیامبر (ص) از دو جنبه الگو برداری از این ویژگی ها و نقش آن ها در ایجاد همبستگی در بین مسلمین جهان به آن پرداخته می شود از جمله آیتم های این برنامه می باشد.
مهربانی و محبت پیامبر اكرم (ص) ، تواضع و فروتنی ، مردم داری ، صداقت و ساده زیستی ، احسان و كمك به نیازمندان و وفای به عهد موضوعات اختصاصی روز های 27 تا 2 آبان این برنامه می باشند .
برنامه مسیر هدایت به تهیه كنندگی سمیه خراج ، با اجرای یاسر دعاگو ، روایتگری آدینه اله یاری و با كارشناسی حجت الاسلام والمسلمین مجید قربانعلی (عضو هیئت علمی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی) و ماموستا مصطفی ذوالفقار طلب (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) در ایام هفته وحدت هر روز از رادیو قرآن موج fm ردیف 100 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.
پ
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع