معرفی جلوه‌های علمی زندگی علمای دین در میان برنامه «قله‌های علم»

میان برنامه «قله‌های علم» مستندی کوتاه از شبکه رادیویی قرآن است که به معرفی جلوه‌های حیات قرآنی و علمی زندگی علمای دین می‌پردازد.

1400/07/19
|
13:52

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، مستند کوتاه «قله‌های علم» شبکه رادیویی قرآن ، با معرفی جلوه‌های حیات قرآنی و علمی زندگی علمای دین طی آیتم 10 دقیقه‌ای روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت 13:40 در خدمت شنوندگان خواهد بود.
این برنامه که کاری از گروه علوم قرآنی این شبکه رادیویی است با هدف معرفی الگوهای برتر و موفق جامعه در حوزه علم اندوزی و پاسداشت تلاش‌های ارزشمند آنها، معرفی سبک زندگی علمی علمای اسلامی و قرآنی جامعه به ویژه برای نسل جوان و تقویت گرایش مخاطبان به علم اندوزی و تطبیق با عملکرد رفتار قرآنی در جامعه انجام می‌شود.
معرفی آثار علمی عالمان دینی و قرآنی، اشاره کوتاه به زندگی‌نامه آنها، بیان نکات جنبی الگوبخش و زیبا مبتنی بر قرآن از زندگی عادی عالمان دین و پخش یک یا دو فراز زیبا از آیات قرآن متناسب با مطالب بیان شده از جمله موضوعات میان برنامه قله‌های علم است.
یادآور می‌شود، این برنامه با بازسازی و تلفیق دو برنامه ساخته شده در گذشته با عنوان «با فرزانگان» به صورت روایی بازتولید می‌شود. یکی از اهداف برنامه تولید برنامه متناسب با ذائقه مخاطب امروز رادیو و قابلیت پخش در مناسبت‌های تولد و وفات مرتبط با آن عالم است.
برنامه کوتاه «قله‌های علم» به تهیه‌کنندگی سیمرا قنبری ، گویندگی رضا خضرایی و با کارشناسی استاد آیت الله سید ابوالقاسم خویی از شبکه رادیویی قرآن بر روی موج 100FM به سمع شنوندگان و مخاطبان می‌رسد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع