ویژه برنامه های رادیو قرآن برای روزهای پایانی ماه صفر

رادیو قرآن به مناسبت ایام آخر صفر که مصادف با رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا(ع) است ویژه برنامه های مختلف را به روی آنتن می برد.

1400/07/10
|
15:17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "در حریم نور" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن می باشد که سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه از شب رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تا شب شهادت امام رضا (ع) با رویکرد اعتقادی،معرفتی و اخلاقی به خطبه امام رضا (ع) درباره امامت با تاکید بر اشتراک های مقام نبوت و امامت، نبوت پشتوانه ی ولایت، سیر به سوی انسان کامل و رابطه حضوری با امام (ع) با حضور استاد دکتر محمد تقی فیاض بخش ( استاد حوزه و دانشگاه ) ساعت 21 به مدت 50 دقیقه روی آنتن رادیو قرآن می رود.
به سوی نور ؛ روایتی از پیاده روی زائران به مشهد الرضا ، تا آسمان ؛ روایتی از سیره پیامبر اکرم (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و گزارش زنده از حرم رضوی از بخش های متنوع این ویژه برنامه رادیویی می باشند.
"در حریم نور" کاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه کننده مونا توسلی، گویندگی رضا خضرایی ، نویسندگی هادی خادم حسینی و روایت گری آدینه الهیاری و هادی خادم حسینی می باشد که از شبکه رادیویی قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد.

« مرثیه عرشیان» کار دیگری از شبکه رادیویی قرآن است که با نگاهی به "آیین های عزاداری" هر روز با پخش گزارش زنده از مراکز مذهبی (مشهد،کربلا و قم ) و همچنین پخش زنده تلاوت قاری های برجسته از مشهد مقدس به تهیه کنندگی فاطمه گنجی ، گویندگی حمید عبیری و با حضور کارشناسان حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده ، حجت الاسلام سید مهدی حائری زاده و حجت الاسلام محمدرضا دهدست ، از روز 28 تا 30 ام ماه صفر ساعت 10 تا 10:50 تقدیم شنوندگان خواهد شد .

همچنین شبکه رادیویی قرآن با پخش بخش هایی از سریال "ولایت عشق" از روز سه شنبه 6 تا 15 مهرماه مصادف با 21 الی 30 ماه صفر که به تبیین سیره دینی،اخلاقی، علمی و سیاسی امام علی ابن موسی الرضا (ع) می پردازد و "تنها ترین سردار" از تاریخ 9 الی 13 مهر ماه با موضوع زندگینامه امام حسن مجتبی(ع) در قالب برنامه ای نمایشی به تهیه کنندگی فاطمه کاشانی وحید که به طور هم زمان از کلیه شبکه های رادیویی پخش می شود ، در خدمت شنوندگان عزیز خواهد بود. لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند تمامی قسمت های پخش شده را از سایت رادیو قرآن دریافت نمایند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع