ویژه برنامه های رادیو قرآن برای روزهای پایانی ماه صفر

رادیو قرآن به مناسبت ایام آخر صفر كه مصادف با رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا(ع) است ویژه برنامه های مختلف را به روی آنتن می برد.

1400/07/10
|
15:17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ "در حریم نور" كاری از گروه علوم قرآنی شبكه رادیویی قرآن می باشد كه سه روز پایانی ماه صفر در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 12 تا 14 مهر ماه از شب رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تا شب شهادت امام رضا (ع) با رویكرد اعتقادی،معرفتی و اخلاقی به خطبه امام رضا (ع) درباره امامت با تاكید بر اشتراك های مقام نبوت و امامت، نبوت پشتوانه ی ولایت، سیر به سوی انسان كامل و رابطه حضوری با امام (ع) با حضور استاد دكتر محمد تقی فیاض بخش ( استاد حوزه و دانشگاه ) ساعت 21 به مدت 50 دقیقه روی آنتن رادیو قرآن می رود.
به سوی نور ؛ روایتی از پیاده روی زائران به مشهد الرضا ، تا آسمان ؛ روایتی از سیره پیامبر اكرم (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و گزارش زنده از حرم رضوی از بخش های متنوع این ویژه برنامه رادیویی می باشند.
"در حریم نور" كاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه كننده مونا توسلی، گویندگی رضا خضرایی ، نویسندگی هادی خادم حسینی و روایت گری آدینه الهیاری و هادی خادم حسینی می باشد كه از شبكه رادیویی قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد.

« مرثیه عرشیان» كار دیگری از شبكه رادیویی قرآن است كه با نگاهی به "آیین های عزاداری" هر روز با پخش گزارش زنده از مراكز مذهبی (مشهد،كربلا و قم ) و همچنین پخش زنده تلاوت قاری های برجسته از مشهد مقدس به تهیه كنندگی فاطمه گنجی ، گویندگی حمید عبیری و با حضور كارشناسان حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده ، حجت الاسلام سید مهدی حائری زاده و حجت الاسلام محمدرضا دهدست ، از روز 28 تا 30 ام ماه صفر ساعت 10 تا 10:50 تقدیم شنوندگان خواهد شد .

همچنین شبكه رادیویی قرآن با پخش بخش هایی از سریال "ولایت عشق" از روز سه شنبه 6 تا 15 مهرماه مصادف با 21 الی 30 ماه صفر كه به تبیین سیره دینی،اخلاقی، علمی و سیاسی امام علی ابن موسی الرضا (ع) می پردازد و "تنها ترین سردار" از تاریخ 9 الی 13 مهر ماه با موضوع زندگینامه امام حسن مجتبی(ع) در قالب برنامه ای نمایشی به تهیه كنندگی فاطمه كاشانی وحید كه به طور هم زمان از كلیه شبكه های رادیویی پخش می شود ، در خدمت شنوندگان عزیز خواهد بود. لازم به ذكر است علاقه مندان می توانند تمامی قسمت های پخش شده را از سایت رادیو قرآن دریافت نمایند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع