ویژه برنامه های اربعین حسینی (ع) از رادیو قرآن

شبکه ی رادیویی قرآن برای مناسب‌های پایانی ماه صفر شامل اربعین حسینی (ع)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) ، شهادت امام رضا (ع) و رحلت رسول مکرم اسلام (ص) برنامه های متنوعی را تدارک دیده است .

1400/07/03
|
19:06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قران؛ شبکه رادیویی قران همچون سالهای گذشته در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان و همچنین شهادت امام حسن مجتبی (ع) ، امام رضا(ع) و رحلت رسول اکرم (ص) ویژه برنامه های متنوعی را از موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز تقدیم حضور مخاطبان می کند.
ویژه برنامه «تشرف» با پخش گزارش زنده از کربلا و پیاده روی اربعین، به موضوع زیارت اربعین و اهمیت این روز از منظر روایات و آیات قرآن کریم خواهد پرداخت .این برنامه کاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن به تهیه کنندگی فاطمه گنجی ، گویندگی محمد مطلب و کارشناسی سید احمد روحانی می باشد که در روز دوشنبه 5 مهرماه مصادف با اربعین حسینی (ع) ساعت 10تا 14:50 به روی آنتن می رود.
برنامه «چهل منزل» دیگر برنامه ی شبکه رادیویی قرآن است که در شب اربعین حسینی (ع) مصادف با روز یکشنبه 4 مهرماه با هدف احیاء ارزش های دینی ، بزرگداشت مقام شهدا و انتقال فرهنگ شهادت به نسل های آینده ساعت 21 تقدیم شنوندگان می شود. چهل منزل به تبیین فلسفه زیارت اربعین که در حقیقت آمادگی برای ظهور می باشد و همچنین بحث پیرامون عدد 40 و چهله گیری در آیات و روایات و پاسخ به این سوال که چرا اربعین فقط برای امام حسین (ع) تعریف شده است؟ خواهد پرداخت . این برنامه کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن است که به تهیه کنندگی فاطمه قاسم آبادی ، گویندگی محمد نصر آبادی و کارشناسی علی اکبر رنجبران به روی آنتن رادیو قرآن خواهد رفت.
برنامه مرثیه عرشیان " با نگاهی به "آیین های عزاداری" هر روز با پخش گزارش زنده از مراکز مذهبی (مشهد،کربلا و قم ) و همچنین پخش زنده تلاوت قاری های برجسته از مشهد مقدس به تهیه کنندگی فاطمه گنجی ، گویندگی حمید عبیری و با حضور کارشناسان حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده ، حجت الاسلام سید مهدی حائری زاده و حجت الاسلام محمدرضا دهدست ، سه روز پایانی ماه صفر ساعت 10 تا 10:50 در خدمت شنوندگان خواهد بود .
"غریبانه" کار دیگر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن می باشد که سه روز پایانی ماه صفر ساعت 21 به مدت 50 دقیقه به تهیه کنندگی مونا توسلی روی آنتن رادیو قرآن می رود.
همچنین شبکه رادیویی قرآن با پخش بخش هایی از سریال "ولایت عشق" از روز سه شنبه 6 تا 15 مهرماه مصادف با 21 الی 30 صفر و "تنها ترین سردار" از تاریخ 9 الی 13 مهر ماه در قالب برنامه ای نمایشی به تهیه کنندگی فاطمه کاشانی وحید که به طور هم زمان از کلیه شبکه های رادیویی پخش می شود ، در خدمت شنوندگان عزیز خواهد بود.
ضمنا مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.radioquran.IR از پخش زنده شبکه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرید.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

Mhz 📻 100 FM

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع